Permolit Boya

Permolit Boya, İzmit Hakkaniye Ortaokulu’nu boyadı

Dekorasyon 08.12.2017 11:20

Permolit Boya ‘Tertemiz Bir Gelecek İçin, Tertemiz Okullar’ projesi kapsamında İzmit’in Hakkaniye Köyü’nde yer alan Hakkaniye Ortaokulu’nu boyadı.

Boya sektörünün önde gelen markalarından Permolit Boya, köy okullarını boyamayı sürdürüyor.  İzmit'in Hakkaniye Köyü'ndeki Ortaokulun boyanmasına öncülük eden Permolit Boya, ‘Tertemiz Bir Gelecek İçin, Tertemiz Okullar' projesi ile Türkiye'nin birçok farklı noktasındaki köy okullarını boyamayı hedefliyor.

Firma, bugüne dek düzenlediği “Permolit Boya Boyacı Seminerleri” ni de sosyal sorumluluk çerçevesinde boyadığı köy okullarına taşıyacak.

AKÇALI; “BİRÇOK OKULA ULAŞMAYI ve BOYAMAYI HEDEFLİYORUZ”   

Akçalı Şirketler Topluluğu altında 33 yıldır faaliyet gösteren Akçalı Şirketler Topluluğu CEO'su M. Akın Akçalı; “Markamız bünyesinde yıllardır çeşitli sosyal sorumluk projelerinde yer aldık. Bu anlamda hayata geçirdiğimiz projeler içinde eğitime ve çocuklarımıza yönelik yaptığımız çalışmalar bizi daima heyecanlandırdı ve mutlu etti. ‘Tertemiz Bir Gelecek İçin Tertemiz Okullar' projemizi de bu kapsamda hayata geçirdik. Ülkemizin çeşitli noktalarında köy okulları belirledik. Çalışmalarımızı sürdürürken İzmit Hakkaniye Ortaokulu'ndan okulun boyanmasına yönelik talep geldi. Biz de onların talebine öncelik vererek projemize bu okulu da dahil ettik. Okulun boyasını gönüllü boya ustaları ile birlikte gerçekleştirerek çocuklarla birlikte keyifli bir gün geçirdik. Uzun soluklu olarak planladığımız bu proje kapsamında birçok okula ulaşmayı ve boyamayı hedefliyoruz.” dedi. 

AKÇALI; “BOYACI SEMİNELERİNİ OKULLARDA DÜZENLEYECEĞİZ”

Bayi, bölge sorumluları ve boyacılara yönelik düzenlenen Permolit Boya Boyacı Seminerleri'ni de köy okullarında düzenleyeceklerini belirten Akçalı Şirketler Topluluğu CEO su M. Akın Akçalı; “Bugüne dek gerçekleştirdiğimiz boyacı seminerlerimizi artık sosyal sorumluluk kapsamında boyadığımız okullarda düzenleyeceğiz. Düzenlediğimiz bu seminerleri köy okullarına taşımamız köylerimizde çeşitli etkinlikler düzenlememize de vesile olacak. ” dedi.