Fuga Mobilya 68

Özgür ruhunuz Fuga ile yemek odalarınıza yansıyor!

Dekorasyon Ayşe Özlem Kuruca 24.02.2015
Fuga Mobilya, 68 kuşağının özgür ruhundan esinlenerek tasarlanan “68” yemek odası takımıyla, evlerinize ayrıcalıklı bir tarz kazandırıyor.
Yalnızca Fuga Mobilya'ya özel olarak geliştirilen Fuga rengiyle yemek odalarına özgün bir şıklık katacak olan “68” yemek odası takımı, sevdikleriyle en özel yemek anlarında mutlu olmak isteyenlere hitap ediyor. 

Özel rengi ve boyasıyla masanıza konuk oluyor

Fuga Mobilya'ya özel olarak geliştirilen Fuga rengi, “68” yemek odası takımının en dikkat çekici özelliklerinden biri olarak öne çıkıyor. Bir benzeri daha bulunmayan Fuga rengi, 5 farklı rengin birleşiminden oluşuyor. 

Ortamın rengine göre uyum sağlayarak, tüm yansımaları içine alan bu özel takım; 6 kişilik masa sandalye, konsol ve dresuarı kapsıyor. Ahşap ayakları ve elegan rengiyle sıcak dokunuşlar barındıran Fuga Mobilya “68” yemek odası takımı, İSMOB tasarım yarışmasında üçüncülük ödülü almasıyla da başarısını tescilledi. Bu çok özel yemek odası takımıyla siz de misafirlerinizi ayrıcalıklı bir takımla ağırlayabilir, evinizi güzelleştirebilirsiniz. 

Fuga Mobilya 68 Fuga Mobilya ürünleri Fuga Mobilya yemek odası