hamza arda turan bebek odası

Jr. Arda Turan'ın odasını dünyaca ünlü mimar tasarladı

Dekorasyon 27.11.2018 09:42

Milli futbolcu Arda Turan, geçtiğimiz ay dünyaya gelen oğlu Hamza Arda’nın odasını Instagram hesabından paylaştı.

Bebekleri Hamza Arda Turan'ı geçtiğimiz ay kucağına alan futbolcu Arda Turan, sosyal medya hesabı instagram'dan junior Turan'ın odasını paylaştı. 

Instagram'da bebeklerinin odasının story ile paylaşan Turan'ın fotoğrafları takipçileri tarafından büyük beğeni aldı. Bebek odasını ünlü İç Mimar Şafak Çak'a tasarlatan Arda Turan, paylaşımında “Sevgili Şafak Çak'a sonsuz teşekkürler… Ellerine sağlık” yorumu yaptı. 

Aslıhan Doğan Turan ise “Elinize, emeğinize sağlık… Bu güzel enerjili, huzur dolu odamız için çok teşekkür ederiz Şafak Çak” yorumunda bulundu.

Mimar Şafak Çak ise Instagram'ında Arda Turan Ajr yazarak Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan Turan'ı etiketledi. 'İyi geceler' notunu düştü. 

Şafak Çak kimdir?

Şafak Çak İnşaat İç Mimarlık Dekorasyon Tasarım Ltd. Şti.'nin sahibidir. 2012 senesinden beri mimari yapı projelere imza atmaya başlayan Şafak Çak, bu cesareti ilham aldığı ve yaşam mentörü olarak gördüğü Philippe Starck'ın “Jennifer Lopez'in Tasarımcısı Şafak Çak” markasını niçin inşaat projelerine taşımıyorsun?” sorusu ile Türkiye ve dünyada birçok “mimari tasarım” projeleri gerçekleştirmiştir. Paris Hilton, Jennifer Lopez gibi dünyaca ünlü birçok isim için özel tasarımlar hazırlamıştır.