Homteks 2015 yaz koleksiyonu

Homteks 2015 yaz koleksiyonu ile göz kamaştırıyor!

Dekorasyon Ayşe Özlem Kuruca 06.05.2015
Homteks 2015 Yaz Koleksiyonu, en moda duvar kağıtları ve kumaşları tüketicilerin beğenisine sunuyor.
Sezonda yaprak desenleri, panolar ve strüktürlü kumaşlar öne çıkıyor. Trend renkler ise toprak tonları, vizonun yanında turuncu, mor, yeşil, mavi, lacivert ve sarı moda. Perdelik kumaşlar ve tüller ise bu sezon yine gösteriş ve ihtişamı yansıtıyor, altın, gümüş lamineli tüller zenginlik katıyor. Değişik dokuma teknikleri ile dokulandırılmış tül,  perdelik ve döşemelikler bu sezon evleri güzelleştirecek. 

Duvar kaplamalarında ise bu sene desenden ziyade natürel renkler, ve dokular ön planda. 
El dokuması doğal ürünler duvarlarınıza değişik bir hava katacak, bunun yanında yeni teknikler yardımı ile ek izlerinin görünümü doğal ürünlerde de görülmeyecek düzeye indirilmiş. 

Homteks kumaş ve duvar kaplaması koleksiyonunda dizayn, tasarım, kullanım özellikleri ile dünyanın en iyi markalarını tüketicilerin beğenisine sunuyor. Homteks'in Türkiye distribütörü olduğu markalar arasında Arte, Omexco (Belçika), Camengo, Casamance (Fransa), Designersguild, William Yeoward, Royal Collection (İngiltere), Ralph Lauren (Amerika) ve Zimmer & Rohde, Hodsoll Mckenzie, Etamine, Warner (Almanya) bulunuyor. 

Homteks 2015 yaz koleksiyonu Homteks ürünleri