dekorasyon

Her eskiyeni atmayın!

Dekorasyon Emine Pile 21.02.2015
Evinizdeki eşyalar artık çok mu eskidi ya da artık o eşyaları kullanmaktan çok mu sıkıldınız? İşte eski halini aratmayacak dekorasyon önerileri...
ESD - Oturduğunuz evin dekorasyonundan çok mu sıkıldınız ya da eşyalarınız artık çok mu eskidi? Hatta evinizi yenilemek ve kendi tarzınıza uygun bir hale dönüştürmek mi istiyorsunuz? Bunların cevabı evet… Fakat aradığınız şeyi bulamıyorsunuz çünkü nereye gitseniz her yerde aynı şey her evde aynı aksesuar ve mobilyalar var. 

Öyleyse eşyalarınızı tasarlamanın tam zamanı… 

Mutlaka kendi tarzınızla uyuşan, sizi yansıtan eşyalar arıyorsunuz. Ama bulmak ne mümkün… Peki hiç mevcut eşyalarınızı değerlendirmeyi ve eski halini modernleştirerek evinize yakışır hale getirmeyi düşündünüz mü? 

İşte atsan atılmaz satsan satılmaz dediğiniz o eşyalarla yeni fikirler çağrıştıracak örnekler…

Eskileri atmak yerine değerlendirerek, maddi ve manevi yönden size katkı sağlamasının yanında evinize hiç kimsede olmayan sadece size ait bir parça katmış hatta tasarımcısının bizzat kendinizin olduğu bir eşya eklemiş olacaksınız. Bu bir yandan da size yeni bir hobi kazandırmış olacak ve psikolojik anlamda sizi zenginleştirecek. Tabi sanat eserinizin misafirleriniz tarafından meraklı gözlerle süzülmesi de tarifsiz bir mutluluk katacak.  

Emlaktasondakika.com 

 

dekorasyon kullanılmayan eşyalar