dyo

DYO'nun 2016 yılı müşteri memnuniyeti oranı yüzde 96!

Dekorasyon Emine Pile 03.08.2017
Kalitede istikrarlı çizgisini sürdüren boya markası DYO, müşterileri memnuniyetinde bu yıl da 100 üzerinden 96 alarak güvenoyu tazeledi.
Ürün ve hizmet kalitesini sürekli yükseltmeye hedefleyen DYO, her yıl müşteri odaklı Tüketici Danışma Hattı verilerini değerlendiriyor. Müşteri memnuniyetinde de ‘mükemmelliği' hedefleyen DYO, bu değerlendirmelerin sonuçlarını açıkladı. Türkiye çapındaki DYO bayileri ve ustalar, Tüketici Danışma Hattı,www.birbilenesorun.com.tr web sitesi gibi birçok farklı kanalda yürütülen geniş çaplı araştırmada, 2016 yılı müşteri memnuniyeti oranının yüzde 96 olduğu ortaya çıktı.

‘TÜRKİYE MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ' SAHİBİ

Boya sektöründe ilk TS ISO 10002:2006 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Belgesi'ni alan DYO, aynı zamanda sektörde EFQM Mükemmellik Modeli'ni uygulayan ilk şirket 2014 Ege Bölgesi Mükemmellik Büyük Ödülü'nün özel sektör kategorisindeki sahibi de olan DYO 2016 yılında da ‘Türkiye Mükemmellik Ödülü'nü aldı. Kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman ilk sıraya koyan DYO, ‘mükemmellikte' de sektöre ilham veriyor.
 

DYO 7/24 HİZMETTE...

DYO; inşaat boyaları ve ısı yalıtımı, sanayi, mobilya,otomotiv ve deniz boyaları,toz boya,bobin boyaları, antikorozif boyalar gibi farklı sektörlere yönelik ürünler sunuyor. Ürün çeşitliliğinin fazlalığı, müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını da farklılaştırdığından, her sektöre özel bir yapılanma oluşturulmuş durumda. Çağrı Merkezi,www.dyo.com.tr web sitesi ve sosyal medya hesapları aracılığıyla 7/24 DYO'ya ulaşmak mümkün.

dyo dyo müşteri memnuniyeti