bahce-dekorasyon-onerileri

Bahçenizi yaşam alanına dönüştürün!

Dekorasyon Uğurcan Tokay 04.10.2016
Evinizin içinde bulunduğu alana dahil olmasına rağmen dört duvar bulunmaması nedeniyle bahçeniz, sizin için adeta başka bir yaşama alanına dönüşebilir
Bu sorunun birden fazla cevabı olduğu gibi, dekorasyon işinin kişiden kişiye değiştiğini de unutmamak gerekir. Size hoş ve iç açıcı gelebilen bir dekorasyon, başka bir insanda sıradan ve basit olarak etki bırakmayabilir. Bu nedenle bahçenizi dekore ederken, o evin bir bireyi olarak öncelikle kendi zevkinizi, sonrasında da evde yaşayan diğer bireylerin fikirlerini ön planda tutmalısınız. Bunun dışında çevrenizden fikir almayı seven bir insansanız, arada kaldığınız yerlerde, seçim yapamadığınız zaman aile dostlarınıza veya yakın akrabalarınızdan da seçenekleri sunup, size yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

İşte sizin için hazırladığımız, bahçenizi yaşam alanına dönüştürebileceğiniz bazı dekorasyon önerilerimiz...
Öncelikle bahçenize görünüşü ile dikkat çekici, sesi ile dinlendirici bir süs havuzu yaptırabilirsiniz.
Bununla beraber bahçenizde kahvenizi yudumlayıp kitabınızı okurken sizi rahatlatacak salıncağı tercih edebilirsiniz.

Alanınız yeterliyse çocuklarınız için bahçenizin büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre onların oynayabileceği alanlar yapıp, kaydırak ve küçük salıncakları yerleşim planınıza dahil edebilirsiniz.

Ve tabiki de hafta sonlarının en büyük keyfi olan pikniğe gidip mangal yapma işini zaman zaman arkadaşlarınızı çağırıp bahçenizde yapacağınız bir alanda da gerçekleştirebilirsiniz.

Bahçe dekorasyonu için görsel açıdan daha güzel bir görüntü için bodur ağaçların diplerini taşlar ile kapatabilirsiniz. Ayrıca dikeceğiniz bodur ağaçlar ile daha kısa sürede meyve alabilirsiniz.
Bunun doşında bahçenizde heykel figürleri, büyük saksı yada benzer objeler de çok estetik duracaktır...

bahçe dekorasyon önerileri bahçe dekorasyon modelleri bahçe dekorasyonları