Kelebek, ceviz ve yeşilin uyumu ile mutfaklara renk katıyor
Haberler / Dekorasyon Önerileri / Kelebek, ceviz ve yeşilin uyumu ile mutfaklara renk katıyor

Kelebek, ceviz ve yeşilin uyumu ile mutfaklara renk katıyor

Dekorasyon Önerileri 06.03.2014 11:50

Kelebek Mutfak, parlak kaplamalı yeşil yüzey ve ceviz renginin kusursuz uyumunu, Diara Lisa Tiepolo Ceviz-Yeşil koleksiyonu ile kullanıcıların beğenisine sunuyor

Tüketicinin hem zevkine hem de evine uygun ürünler tasarlayan Kelebek Mutfak, zengin modül, renk ve aksesuarlarıyla mutfakları renklendirmeye devam ediyor. Kelebek Mutfak'ın yeni koleksiyonu Diara Lisa Tiepolo Ceviz-Yeşil, farklı renk ve yüzey seçeneklerini mutfaklara taşıyor. Kelebek Mutfak'a özel, ithal parlak kaplamalı ‘yeşil yüzey' ile ‘Tiepolo Ceviz' renginin kusursuz uyumu, yaşam alanlarına ayrı bir keyif katıyor. Parlak kaplamalı kapaklarından tezgahına, dolaplarından kulplarına kadar koleksiyonu tamamlayan tüm ürünlerin titizlikle tasarlandığı Diara Lisa Tiepolo Ceviz-Yeşil, şık ve kullanıylı ada çözümüyle birlikte mutfaklarda estetik şölen sunuyor. Diara Lisa Tiepolo Ceviz-Yeşil koleksiyonu, işlevsel tasarımı ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Kullanıcılara daha çok zaman kazandıran koleksiyon, sunduğu pratik çözümlerle, mutfakta fazla vakit geçirenlerin daha az yorulmalarını sağlıyor. Kaliteli mobilya donanımının kullanıldığı koleksiyonun, kaydırmaz zemine ve yavaş kapanma özelliğine sahip 60 cm genişliğindeki kiler dolabı, kullanıcının rahatlıkla uzanabileceği alana çekilebiliyor. Bu sistem ile kullanıcının eğilmesi ve diz çökmesi gibi zorlayıcı hareketleri de en aza indirgenmiş oluyor. 
kelebek mobilya

Farklı kapak ve kulp seçenekleri
Koleksiyonun çarpmayı önleyen ‘stopper' sistemi ve kapak menteşelerinin dayanıklılığı, kapaklar 60 bin kez açılıp kapanarak test edildi. Yavaş ve kendiliğinden kapanan çekmecelerin içerisinde ise kaşıklık, tabaklık, şişelik gibi sürpriz aksesuarlar da yer alıyor. Ayrıca farklı kapak ve kulp seçeneklerinin  sunulduğu koleksiyon, sahip olduğu zengin kapak çeşidi sayesinde ister köşeli, ister düz, her türlü mekana uyum sağlıyor. Her biri 40 kg taşıma kapasitesine sahip raylı çekmece ünitelerinin iç kısımlarında da, mutfak eşyalarının çizmesini önlemek amacıyla kauçuk esaslı altlık bulunuyor. 

Kelebek Mutfak'ın tüm ürünleri gibi Diara Lisa Tiepolo Ceviz-Yeşil koleksiyonu da, insan sağlığını tehlikeye atmayan ve çevre faktörünü ön planda tutan Avrupa Kalite Standardı'na  uygun malzemeler kullanılarak üretiliyor. 
kelebek