dogtas
Haberler / Dekor & Stil / Doğtaş'tan özel seri! Babalar İçin Rahatlık Zamanı!

Doğtaş'tan özel seri! Babalar İçin Rahatlık Zamanı!

Dekor & Stil 14.06.2021 13:40

Doğtaş imzalı “Baba Koltukları” tarz ve uyumun aşkını rahatlığa dönüştürüyor.

Doğtaş imzalı Baba Koltukları, uzun yaz günlerinde keyfine düşkün babaların favorisi olacak. Bu yaz, hareketli sırt mekanizmaları ve elektrikli kumanda opsiyonlarıyla baba koltuğu rahatlığı tüm evlere taşınıyor. 

Alen Baba Koltuğu saniyeler içerisinde yatar konuma geçiyor

Hareketli sırt ve ayak mekanizması sayesinde saniyeler içerisinde düz konumdan yatar konuma geçen Alen Baba Koltuğu, standart oturumun yanı sıra uzanmayı, televizyon seyretmeyi ve uyumayı konfora dönüştürüyor. Manuel kontrol mekanizması sayesinde kolay kullanım imkanı sağlayan, sırt ve ayak mekanizması ayrı hareket edebilen Alen Baba Koltuğu, esnek ve elastik oturum konforu sunan özel süngerli yapısıyla evde geçirilen keyifli anların mimarı olmaya aday.

Oscar Baba Koltuğu'nun elektrikli kumandasıyla konfor bir üst seviyeye taşınıyor

Evde geçirdiği her anı keyfe dönüştürmek isteyen babaların, hareketli mekanizması ve elektrikli kumandasıyla tercihi Oscar Baba Koltuğu oluyor. Televizyon keyfini ve kitap okuma zevkini kusursuzca yaşatan Oscar Baba Koltuğu, keyfine düşkün babaların evdeki vazgeçilmezi olmaya aday.

Doğtaş, EvindeGör uygulamasının da aktive olduğu  www.dogtas.com sitesi üzerinden sağladığı online alışveriş imkanıyla ve mağazalarıyla tarz ve uyumun aşkını evlerinize taşımaya devam ediyor.