DYO Massiveline Serisi
Haberler / Boya-Duvar Kağıdı / DYO Massiveline Serisi ile ahşaplar koruma altında!

DYO Massiveline Serisi ile ahşaplar koruma altında!

Boya-Duvar Kağıdı 02.06.2021 07:45

DYO, Massiveline Su Bazlı Ahşap Verniği ile ahşabın doğal rengini bozmadan koruma sağlıyor.

Türkiye'nin en köklü ve yerli boya üreticisi DYO, Massiveline Su Bazlı Ahşap Verniği ile ahşabın doğal rengini bozmadan koruma sağlarken, Massiveline Tik Yağı ile de UV dayanımı ve yüksek su direnci kazandırıyor.

Türk boya sektörünün öncü şirketi DYO, MASSİVELİNE Serisi ile ahşaplar için çözüm kaynağı oluyor. DYO'nun Massiveline Su Bazlı Ahşap Verniği akrilik emülsiyon esaslı, şeffaf, parlak, dekoratif son kat ahşap verniği olarak çözüm sunarken doğal yağlarla formüle edilmiş MASSİVELİNE Tik Yağı ise ahşabı besleyerek dekoratif bir görünüm kazandırıyor.

Çatlama, soyulma ve sararmaya son

Massiveline Su Bazlı Ahşap Verniği, ahşabın doğal rengini bozmuyor ve nefes almasını sağlayarak nem oluşumunu engelliyor. Böylelikle çatlama ve soyulma yaşanmıyor. Su iticiliği mükemmel olan Massiveline Su Bazlı Ahşap Verniği, çabuk kuruyor ve sararmaya karşı direnç sağlıyor. Ürün, her türlü iç ve dış cephelerde kullanılan ahşap doğrama, ahşap cephe kaplaması ve ahşap bahçe mobilyalarında, ahşap görünümlü yalı baskı, panel ve hazır levhalarda kullanılabiliyor. 

Ahşap, dekoratif bir görünüm kazanıyor

Massiveline Tik Yağı, özel formülü sayesinde mükemmel UV dayanımı ve su direnci sağlıyor. Ahşaba emilimi kolay olan ve yüzeyde film tabakası oluşturmayan Massiveline Tik Yağı, ahşabın nefes almasını sağlarken doğal dokusunu koruyor ve ahşaba dekoratif bir görünüm kazandırıyor. Ürün, yoğun olarak suya maruz kalan veya dış ortamlarda bulunan ahşaplar ile tik, maun, gül ağacı gibi sert ahşapların kolay ve hızlı bakımı için özel olarak tasarlanmasının yanı sıra özellikle yüzme havuzu kenarlıkları ve merdivenleri, gemi güverteleri, bahçe mobilyaları gibi suyla yoğun temas eden yerlerde de uygulanabiliyor.