TGBTELIER
Haberler / AVM / Tgbatelier tasarımlı ürünler Aqua Florya'da görücüye çıktı

Tgbatelier tasarımlı ürünler Aqua Florya'da görücüye çıktı

AVM 21.06.2021 15:58

Tgbatelier tasarımlı ürünlerde Aqua Florya AVM'deki ‘Brandsandmore Alışveriş, Moda ve Sosyal Destek Günleri’nde tüketicilerle buluştu.

TGBTELIER Markası, mimari tasarım ürünlerini Aqua Florya AVM, 9-12 Haziran'da seçkin markaların katılımıyla gerçekleşen ‘Brandsandmore Alışveriş, Moda ve Sosyal Destek Günleri'nde nihai tüketicilerle buluşturdu.

İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV) için düzenlenen organizasyonda Özlem Yıldız, Özge Ulusoy, İvana Sert, Aslı Hünel, Emel Yıldırım, Merve Aydın ve Gülay Kamaz gibi tanınmış simalar yer aldı. 

20 yılı aşkın süredir çalıştıkları mimarlık mesleği yaşantısından aldığı tecrübelerini, gerçek ihtiyaçların  karşılandığı özel ürünleri tasarlayarak hizmet sunmaya karar veren TGBATELIER marka kurucuları mimar Tuğba-Cengiz SÖNMEZ çifti ürünlerini ilk defa bu etkinlikte müşteriler ile buluşturmanın heyacanını yaşadı. Çoğu kendi tasarımları olan fener, mumluk, organizer hakiki deri iş çantaları ziyaretçilerden tam not aldı. 

Tgbatelier tasarımlı ürünlerde, kalite, şıklık, farklılık ve sadelik en dikkat çekici unsurlar olarak yer alırken, her yeni koleksiyonun sınırlı sayıda üretilecek olması ürünleri daha da ayrıcalıklı yapması çok olumlu karşılandı. Hakiki deri ve camın mükemmel uyumu ile hazırlanan mumluklar, özel bahçe dekorasyonu için olan fenerler sürekli yenilenerek karşımıza çıkacağından, firmanın yenilecek ürün gamı şimdiden merak edilmeye başlandı bile.

Firmanın ürünlerine web sitelerinden, ya da sosyal medya hesaplarından inceleyebilirsiniz.

Tasarımdan üretime, üretimden satışa kadar her aşamasında, kendilerinin yer alması mimari tüm detayların çok detaylı  irdelendiği de gözlemlendi.