Alışveriş aşkı görseli

Sonae Reval 2018’e kadar portföyünü üçe katlayacak

AVM Hüseyin Belibağlı 16.02.2015
Hizmet portföyünü gayrimenkul yönetimi ve kiralama hizmetleri alanında büyütmek isteyen Sonea Reval, dört yılda portföyünü üçe katlamayı planlıyor.
Türkiye'de hizmet ve gayrimenkul sektörlerini geliştirmek, geliştirme aşamasındaki yeni projelere hizmet sağlamak, mevcut olanları da büyütmeyi hedefleyen Sonea Reval, umutlu olduğu Türkiye pazarına 10 AVM'nin yönetimi ile girdi.

Şu anda Portekiz, İspanya, İtalya, Almanya, Yunanistan, Romanya, Hırvatistan, Fas, Cezayir, Kolombiya ve Brezilya olmak üzere 12 ülkede faaliyet gösteren Sonea Sierra, Reval ile ortak olarak Türkiye'de faaliyet gösterecek. 

Yerel şirketlerle ortaklık çok önemli

Ortaklık hakkında düşüncelerini açıklayan Sierra Reval Yönetim Kurulu Üyesi Joao Correia de Sampaio, uluslararası uzmanlıklarının yerel pazar bilgisini bir araya getirmenin doğru yolunun, yerel şirketlerle ortaklıklardan geçtiğini söyledi. “Bu sayede kendimiz ve nihai olarak ortaklarımız ve müşterilerimiz için daha fazla değer oluşturabiliyoruz” diyen Correia de Sampaio, “Reval ile ortaklığımız aynı zamanda Türkiye'deki faaliyetlerimize hâlihazırda devam eden bazı sözleşmeler, yerel networking ve dahası gelecekteki hizmetler için olumlu beklentilerle başlamamızı sağlıyor” dedi.

Perakende sektörü Türkiye'de parlıyor

Sierra Reval'in kuruluşunda Türkiye'den beklentilerinin AVM sektörü ve müşteriler için eşsiz, uzmanlaşmış ve kaliteli hizmet sunmak olarak açıklayan Correia de Sampaio, “Profesyonel hizmet alımı konusunda pazarın halen son derece parçalanmış olması sebebiyle hizmet sunumu açısından potansiyel görüyoruz. Bu doğrultuda, Sierra Reval'i Türkiye'de geliştirme, gayrimenkul yönetimi ve kiralama alanlarında alışveriş merkezlerine hizmet sunumunda bir referans noktası haline getirerek, önümüzdeki yıllarda hizmet portföyümüzü büyütmeyi bekliyoruz. Üçüncü tarafların projeleri için geliştirme hizmetleri de dahil olmak üzere Sierra Reval'in mevcut portföyünü 2018 yılına kadar üçe katlamayı hedefliyoruz” dedi.

Sonae Reval Sonae Sierra

AVM