İnegöl AVM,
Haberler / AVM / İnegöl AVM, herkesi açık havada bayram alışverişine bekliyor

İnegöl AVM, herkesi açık havada bayram alışverişine bekliyor

AVM 06.07.2021 16:57

İnegöl AVM, ailelerin bir araya geldiği ve paylaşmanın değerinin tekrar anlaşıldığı Kurban Bayramı için yeni kampanyasını hayata geçiriyor.

İnegöl AVM 9 Temmuz tarihinde başlayacak  olan Bayram Kampanyasıyla 350 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine Gönül Kahvesi'nden 100 gram kahve ve 2'li fincan seti hediye ederek Bayram sohbetlerine ortak olacak. AVM ayrıca, 10 Temmuz'dan itibaren her cumartesi AVM içerisinde verilecek canlı müzik dinletisi ile de alışverişe renk katacak.

Her zevke ve ihtiyaca yönelik alışveriş deneyimi sunan İnegöl AVM, aileler ve sevenlerin kavuştuğu, dostlukların pekiştiği Kurban Bayramı öncesinde yeni kampanyasını hayata geçiriyor. 

İnegöl AVM, misafirleri için hazırladığı 9 Temmuz tarihinde başlayacak olan stoklarla sınırlı Bayram Kampanyası ile 350 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine, Gönül Kahvesi'nden 100 gram kahve ve 2'li fincan seti hediye edecek. Ziyaretçiler alışveriş sonrası hediyelerini Migros holündeki kampanya noktasından teslim alacaklar. 

Yenilenen yüzü, açık hava AVM'si olmasının getirdiği ferah yapısı ve geniş sosyal alanlarıyla sağlıklı ve hijyenik bir alışverişin adresi İnegöl AVM ayrıca, 10 Temmuz'dan itibaren her cumartesi günü için organize edeceği canlı müzik dinletisi ile de ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatacak.

Hijyenik ve güvenli alışverişin adresi…

Geniş yerli ve yabancı marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM, açık hava AVM'si olmasının getirdiği ferah yapısıyla, herkesi Kurban Bayramı için sağlıklı ve hijyenik bir alışverişe davet ediyor. Normalleşme döneminde ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten İnegöl AVM, uyguladığı hijyen kuralları ve uygulamaları ile de güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Alışveriş Merkezi, uygulamaya aldığı önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi'ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye'nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.inegolavm.com.tr, FİBA Commercial Properties hakkında detaylara ise www.fibacp.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.