maritbet girişmaritbet
ReExpo Fuarı'nda uluslararası emlak projeleri ziyaretçi ile buluşacak

ReExpo Fuarı'nda uluslararası emlak projeleri ziyaretçi ile buluşacak

Gayrimenkul sektörü, bölgenin en büyük Uluslararası Emlak Fuarı ReExpo’da yatırımcı ve ciddi alıcılar ile buluşuyor.

Atlm Fuarcılık ve Doctor Target tarafından gerçekleştirilecek Rusya Emlak Fuarı 21-23 Eylül 2023 tarihleri arasında Moskova Crocus Expo’da gerçekleştirilecek. Fuar, yatırımcı ve ev alma potansiyeli olan alıcıları dünya çapındaki farklı emlak projeleri ile buluşturacak. Her bütçeye yönelik projelerin sergileneceği fuarda, ziyaretçiler için kaçırılmayacak fırsatlar yer alacak. ReExpo Rusya fuarı 8 ülkeden (Türkiye, Rusya, Azerbaycan, K.K.T.C, B.A.E, Karadağ, Gürcistan, İspanya) 80’den fazla firma ve 1000’in üzerinde gayrimenkul projesi ve 25’in üzerinde konferans konuşmacısı ile bölgenin en büyük fuarı olma özelliğini taşıyor. Atılım Fuarcılık’ın Rusya’da ilki bu yılın başında 27 – 28 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen Emlak

Fuarı büyük ilgi gördü ve 1.000’i aşkın proje, 10.000’den fazla ziyaretçiyle buluştu.

En Yeni Projeler İlk Kez Görücüye Çıkıyor!

Dünya’nın ve bölgenin her yerinden gayrimenkul projelerini yeniden bir araya getirecek fuar, potansiyel alıcılara dünya çapında farklı projeleri keşfetme şansı sunacak. Fuar, sektör için yüz yüze görüşme imkânı sağlayarak uluslararası ve bölgesel gayrimenkul alıcıları ve yatırımcıları için ikili iş ilişkilerinin geliştirilmesine katkıda bulunacak. Ayrıca, en yüksek kalitede alıcıları ve yatırımcıları da çekmeye devam edecek. Yatırımcı ve alıcılar kendilerine sunulan özel fırsatlar, sürpriz indirimler, ihtiyaç duyulan hukuki hizmetler, mimari tasarım ve proje yönetimi gibi hizmetlere de kolaylıkla ulaşabilecek. Rusya Emlakçılar Birliği’nin de ana partnerleri arasında yer alan fuar, ülkenin ve dünyanın önemli dernek, kuruluş ve markalarıyla iş birlikleri eşliğinde düzenleniyor.

Gayrimenkul Satışlarında Lider Rusya!

2022 yılında Rusya, Türkiye’de yabancılara yapılan gayrimenkul satışlarında lider ülke konumunda bulunuyor. Ayrıca, 2023 yılında da bu istatistikte Ruslar hala liderliğini koruyor.

2022 yılında yabancılara yapılan gayrimenkul satışlarına baktığımızda, Rusya'nın toplam satışların yaklaşık %25'ini oluşturduğunu görüyoruz. Toplam 68.210 gayrimenkul satışından, 16.312'si Ruslaraait. Ayrıca, Rusya'nın komşuları da Türkiye’de gayrimenkul alımı yapan ülkeler listesinde üst sıralarda yer alıyor.

Rusların, Türkiye'de en çok ilgi gösterdiği şehirler ise sırasıyla İstanbul, Antalya ve Mersin.

ReExpo Rusya Emlak Fuarı 21 – 23 Eylül’de Moskova’da!

21-23 Eylül 2023 tarihleri arasında Crocus Expo’da gerçekleşecek olan fuar, projelerini tanıtmak ve satmak isteyenler için etkin bir platform olarak hizmet verecek ve ev almak veya yatırım yapmak isteyenler için de yüzlerce farklı ev seçeneğini bir arada göreceği bir organizasyon olacaktır.

Detaylı bilgi için https://inrexpo-ru.com ‘u inceleyebilir, Instagram ve Linkedin üzerinden güncelpaylaşımları takip edebilir, fuar dönemi çeşitli imkanlardan faydalanabilirsiniz.

 

  • Etiketler:

Yorum Yaz