Häfele Türkiye mutluluk temalarıyla Yapı Fuarı’na katılıyor

Häfele Türkiye mutluluk temalarıyla Yapı Fuarı’na katılıyor

37. Uluslararası Yapı Fuarı, yapı sektörüne yön veren öncü firmaları tek bir platformda buluşturacak

Häfele, sektöre yön veren inovatif yaklaşımları ve mutluluk temaları ile 8. salon 902 numaralı stantta yer alacak. Tüm yaşam alanlarına özel çözümler sunan ürünleriyle uzun yıllardır Yapı Fuarı'na katılan Häfele, mekanlara mutluluk katan en yeni ürünlerini ünlü mimar Uğur Köse'nin tasarladığı konsept ve mekanlar üzerinde sergileyecek.  Her yıl ziyaretçilerin ilk durağı olan Häfele standı farklı tasarımıyla bu yıl fuara damgasını vuracak ve çok konuşulacak!

Spring; yeşilin tazeliği…

Doğadan gelen denge ve tazelik, yeni nesil mutfağın genetik kodlarında gizli… Her şey doğal ve olması gerektiği gibi.  İster yeşilin tazeliği, ister sarının canlandıran tonları ister mürdüm rengi… Herkesin dilediğinde kendi ruhunu, kendi karakterini katabileceği ve özelleştireceği bir mutfak.  Akıllıca planlanmış ayrıntılar, mucizevi çözümler, yer kazandıran sistemler ailece birlikte geçirilen keyifli anları daha da özel kılıyor.

Spring; doğa ve düzen…

Simetri ve düzen duygusu,  banyonun karakterini ve ruhunu sunuyor. Beyaz, gümüş ve yeşilin tonları,  hem metropolitan hem doğayı kucaklayan bir yaşam biçimini yansıtıyor. Şık aksesuarlar, banyonun stilini ayrıntılarda da bütünlüyor. Akıllıca planlanmış aydınlatma ve yer kazandıran sistemler, banyoda yaşanan keyifli anları daha da özel kılıyor. 

Hermes; altın oranda sunulan yeni bir klasik…

Farklı kültürler, farklı zamanlar bu mutfakta aynı anda yaşanıyor. Tam da ilhamını aldığı İstanbul gibi… Form duygusu güçlü ve derin; mekana mutluluk katan ayrıntılar geleceği bugüne taşıyor… Neoklasik çizgiler, beyazın yalınlığı,  antik heykellere can veren mermerin asaleti ve gümüş ışıltılarıyla harmanlanıyor.

Hermes; sofistike asalet…

Neoklasik stilin banyolara uyarlanan yepyeni bir yorumu...  Geçmiş dönemlerin ihtişamını, modern zamanların konfor duygusuyla yaşamak isteyenler için... Altın orana uygun ölçülendirilen formlar ahenk içinde.  Mermerin asaleti ve detaylarda gümüş ışıltılarıyla harmanlanıyor. Işık vurguları, göz okşayıcı bir atmosfer sunuyor.

Cesur seçimler ve ileri teknoloji, enerjisi yüksek bir mekan vaat ediyor. Yaşamdan haz almasını bilen ve uçlarda yaşayanlar için sağlanılan Marin, sadece göze değil tüm duyulara sesleniyor.  İleri teknolojinin olanakları, akıllıca planlanmış detaylar ve endüstriyel görünüm yüksek bir estetik anlayışın ürünü. Krom ve parlak yüzeyler, petrol mavisinin serinliği ve tik ağacının sıcaklığıyla ahenk içinde…

Cocoon; mükemmellik tutkusunun en derin hali…

Zarif ve keskin hatlar, simetri duygusu ve zıt renklerin hüküm sürdüğü fark sunan görünümüyle özgür bir mutfak… Yaşam alanı ve mutfak arasındaki sınırlar belirsiz, depolama alanları ve tezgah  istendiğinde kolayca açılıp kapanan kayar kapıların ardına gizleniyor. Yatay ve dikey hatların kontrast renk ve malzemeyle vurgulandığı mutfakta kusursuz bir düzen var. İhtiyacımız olan her şey olması gerektiği yerde. Acı kahverengi tonları, krom ve satine yüzeyler, beyaz renkle denge içinde.  Sıra dışı deri kulplar, mutfağın sofistike görünümünü detaylarda da tekrar ediyor.

Serene; konforlu ve dingin…

Bir otel odası olmaktan öte, herkesin kendine ait bir dünya… Evin sıcaklığı ve konforu, aydınlatmadan mobilyaya odanın her köşesinde kendini hissettiriyor.  Brüt beton, açık ahşap ve beyaz renklerin armonisi, dinlendiren, ev gibi kucaklayan bir ortam sağlıyor.

Serene; modern zamanlar…

Keskin hatlar, simetri duygusu ve zıt renklerin hüküm sürdüğü bir banyo... Akıllı depolama çözümleriyle ihtiyacımız olan her şey olması gerektiği yerde. Kahverengi tonları, krom ve satine yüzeyler, beyaz renkle dengeleniyor.

Next; ofiste olmanın yeni hali…

Değişken, dinamik ve renkleriyle canlandıran yeni nesil bir çalışma ortamı… Hem kişiselleştirilebilen bir mekan, hem de çoklu çalışma olanaklarına açık. Son teknoloji ürünü organizasyon sistemleri, yatay ve düşey hatların farklı renklerle vurgulandığı hacimler; esnek, değişebilen, dönüşebilen ve ergonomik bir ofise dönüşüyor. Üstelik tasarımlar sadece bugüne değil, geleceğe de ait. 

 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Häfele Concept, evlere yeni bir standart getiriyor
  • 09.05.2022 11:37

Häfele Concept, evlere yeni bir standart getiriyor

Türkiye ve dünya çapında mobilya ve mimari donanımlar alanında yenilikçi ürünler ...

Häfele, yeni ürünleriyle Hardware Eurasia Fuarı’nda!
  • 21.03.2022 16:48

Häfele, yeni ürünleriyle Hardware Eurasia Fuarı’nda!

Yeni koleksiyon, çözüm ve ürünleriyle fuar katılımlarına kaldığı yerden devam ed ...

Hafele'nin göz alıcı mutfak sistemleri!
  • 11.09.2021 18:04

Hafele'nin göz alıcı mutfak sistemleri!

Hafele, muftaklar için ürettiği çözümlerle dikkat çekiyor. ...

İzmit Körfezi'ndeki görüntü korkuttu!
  • 03.04.2021 14:06

İzmit Körfezi'ndeki görüntü korkuttu!

İzmit Körfezi'nde su yüzeyinde deniz salyasından (müsilaj) kaynaklı beyaz tabaka ...

Häfele'den yeni yıl özel kapı kolları serisi
  • 08.03.2021 11:21

Häfele'den yeni yıl özel kapı kolları serisi

Hafele, 120 binin üzerindeki teknolojik ve fonksiyonel ürün gamıyla mekanlara ‘i ...

Häfele’den ‘Yeni Normal’ Sevgililer Günü hediye seçenekleri
  • 08.02.2021 11:03

Häfele’den ‘Yeni Normal’ Sevgililer Günü hediye seçenekleri

Evlerde geçirdiğimiz pandemi döneminde Häfele, Sevgililer Günü’nde yaşamı kolayl ...