maritbet girişmaritbet
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay gençlere Togg deneyimi yaşattı!

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay gençlere Togg deneyimi yaşattı!

AK Parti Gençlik Kolları tarafından Başkent Millet Bahçesi'nde düzenlenen "Gençlik Buluşması"na, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yanındaki gençleri Türkiye'nin yerli otomobili Togg ile birlikte götürdü.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde direksiyon başına geçen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, üniversite sınavına hazırlanan Lütfiye Sude İçlek (20) ve Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü öğrencisi Yusuf Enes Gökalp (20) ile birlikte, beraberlerinde 28. Dönem AK Parti Ankara milletvekili adayı Cansın Yılmaz Yaşar da olmak üzere, Togg deneyimi yaşattı.

Yolculuk esnasında akıllı cihaz Togg hakkında bilgi veren Oktay, "Aslında e-Devlet ve tüm toplantılar dahil, zoom toplantıları da, Kılıçdaroğlu'nun 'Millet teknoloji görsün' olayı var ya, hepsini buradan yapıyorsun. Evindeki akıllı sistemle entegre olabiliyorsun" şeklinde konuştu.

Oktay, gençlerden yalnızca Togg'u kullanmalarını değil, daha fazlasını beklediklerini belirterek, "Siz bunları alıp çok daha ötesine götüreceksiniz. Bunu geliştirecek nesilsiniz siz. Bunların tamamı artık sizlere emanet, geliştirenler de gençler zaten." diye konuştu.

Gençlerle sohbet eden Oktay, Gökalp'ın "İlk oyumu Sayın Cumhurbaşkanı'mıza vermek nasip oldu" ifadesi üzerine, "Tebrik ediyorum." karşılığını verdi.

Gökalp, sohbet sırasında Togg'un iç dizaynını ve ilk ivmelenme hızını çok iyi bulduğunu dile getirerek, "Geçen sosyal medyada, Porsche ile olan videosunu izlemiştim, Porsche, kalkışta yetişemiyor. İlk ivmelenme hızı çok güzel, arkaya yaslıyor yani." dedi.

Oktay, yol boyunca kendisini selamlayan vatandaşlara da karşılık verdi.

  • Etiketler:

Yorum Yaz