maritbet girişmaritbet
Arda Turan, Beykoz Çubuklu Vadi'den 5 milyon dolara villa aldı

Arda Turan, Beykoz Çubuklu Vadi'den 5 milyon dolara villa aldı

Ünlü futbolcu Arda Turan, bir süredir kirada oturduğu Beykoz Çubuklu Vadi'den 5 milyon dolara ultra lüks villa satın aldı.

Şahan Gökbakar, Türkan Şoray, Engin Altan Düzyatan ve daha pek çok ünlü isimle komşu olan Turan, eşi Aslı Hanım ile evlendikten sonra da bu villada oturmaya devam etmişti. 

Günaydın'dan Bülent Cankurt'un haberine göre, ikinci oğullarını kucaklarına almaya hazırlanan çift, kiracı olarak oturdukları sitede ev sahibi oldu. Arda Turan, yaklaşık 5 milyon dolara el değiştiren, sitenin en büyük villalarından biri olan 600 metrekarelik bir villa satın aldı.

ASİL ASLAN'A YETİŞECEK 

Turan çiftinin villası, sitenin en yüksek yerinde, 2 dönüm bahçe içinde yer alıyor. 5 oda 3 salondan oluşan villanın bahçesinde büyükçe bir yüzme havuzu da var. Çift, villanın dekorasyonu için bir iç mimarla anlaşmış ama koronavirüs nedeniyle çalışmalar durdu.

Ancak çift Asil Aslan dünyaya gelene kadar yeni yuvalarına geçmeyi planlıyor. Turan Ailesi'nin en az 3-4 çocuk düşündükleri için sitenin en büyük villalarından birini satın aldıkları öğrenildi.

Sabah

  • Etiketler:

Yorum Yaz