maritbet girişmaritbet
2023'ün trend yatak odası rengi Cuba'dan Mira oldu!

2023'ün trend yatak odası rengi Cuba'dan Mira oldu!

Türkiye’nin yerli boya üreticisi CUBO, inovatif ürünleriyle sektöre hem renk hem de nitelikli ürünler katmaya devam ediyor. CUBO’nun iç cephe duvar boyası olarak kartelasında yer alan ‘’Mira’’ rengi mavinin etkileyici tonuyla yaşam alanlarında varlığını ortaya koyuyor.

Dünyadan sınıra, güçten okyanusa birçok manası olan Mira ismi, CUBO’nun da renk kartelasında mavinin özel bir tonu olarak yerini aldı. Özellikle dilimizde gücü temsil eden anlamıyla ‘’Mira’’ rengi yaşam alanlarında da bu duyguyu tattıracak nitelikte.

Mavi tonuyla düzen ve disiplini de temsil eden CUBO’nun ‘’Mira’’ rengi, tercih edildiği alanlarda mekâna rahatlatıcı bir etki veriyor. Özellikle yatak odalarında öncelikli tercih edebileceğiniz Mira rengi, oturma odalarından çalışma odalarına kadar yaşamın her alanında kullanabileceğiniz bir renk. Yatak odalarına huzur ve sakinlik kazandıran renk, çalışma odalarında yaratıcılığı ve üretkenliği artırıyor, oturma odalarında da dinlendiren özelliği ile yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı oluyor. 

CUBO’nun iç cephe renk kartelasından tercih edeceğiniz “Mira” rengi, ipek mat, soft mat, mat görünümlü, su bazlı ve silinebilir özellikteki tüm ürün gruplarında hazır olarak bulunuyor.

CUBO’nun “Mira” rengini “Boyacı Küpü Renklendirme Sistemi” ile yaratacağınız farklı ve kontrast renk tonlarıyla bir arada kullanarak, kendinizi ifade eden yaşam alanları oluşturabilirsiniz.
 

  • Etiketler:

Yorum Yaz