Pandemi, mobil ısıtıcıya olan talebi artırdı!

Pandemi, mobil ısıtıcıya olan talebi artırdı!

Pandemi döneminde evlerin veya yazlıkların bahçelerinde, balkon ve teraslarda sık kullanılan mobil ısıtıcılara talep yüzde 35 oranında arttı.

Pandemi sürecinde sosyal vakitlerini evlerinin veya yazlıklarının bahçelerinde, balkon ve teraslarında geçirmeyi tercih edenler mobil ısıtıcılara olan talebi yüzde 35 artırdı.  

Küresel bir tehdit haline gelen koronavirüs salgını, sosyal yaşamı da etkisi altına aldı. Pandemiyle mücadele kapsamında hayata geçirilen yeni tedbirler,  günlük yaşamı ve sosyal hayatı yeniden şekillendirdi. Pandemi nedeniyle kış mevsiminde ve bahar aylarında sosyal vakitlerini, evlerinin veya yazlıklarının bahçelerinde, balkon ve teraslarında geçirmeyi tercih edenler, soğuk havalarda konfor şartlarını sağlamanın yolunu mobil ısıtıcılarda buldu. 

Isıtma sektörünün lider markası Çukurova Isı'nın Pazarlama Müdürü Osman ÜNLÜ, pandemi sürecinde mobil ısıtıcı tarafında adet bazında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 35'lik bir büyüme kaydettiklerini açıkladı. ÜNLÜ, sözlerine şöyle devam etti:  “Pandemi nedeniyle sosyal vakitlerini evlerinin veya yazlıklarının açık alanlarında geçirmek isteyenler hem ilk yatırımda hem de ısıtırken tasarruf ettirecek verimli teknolojilere yöneldi. Özellikle yılın ilk çeyreğinde online kanallar üzerinden gerçekleştirilen satışlarımız, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 30 arttı.” 

Goldsun Mobile serisi Isıtıcılar, Çukurova Isı'nın 81 ili kapsayan geniş satış ağı ve Türkiye'nin önde gelen online alışveriş siteleri üzerinden satışa sunuluyor. 

Herhangi bir teknik desteğe veya kuruluma ihtiyaç duyulmadan çalıştırılan ve kullanıcı dostu olan Goldsun Mobile Isıtıcılar; balkon, teras ve bahçelerde metrekareye ve kullanıcıların ihtiyacına uygun ısıtma seçenekleri sunuyor.

Yüksek yüzey sıcaklığı ile iki saniye içerisinde bulunduğu ortamda maksimum ısıtma hissi sağlayan Goldsun Mobile serisi ısıtıcılar, geniş açılı ısıtma teknolojisi ile uzak mesafelerden dahi ısıtma imkânı sunarak, maksimum konfor sağlıyor. Ayrıca sahip oldukları yüksek yoğunluklu halojen ampul sayesinde standart rezistanslı elektrikli cihazlara göre yüzde 40 daha verimli çalışıyor. 

Devrilme emniyeti ile yüksek güvenlikli olarak dizayn edilen mobil ısıtıcılar, IP 55 su koruma özelliği sayesinde dış hava şartlarından etkilenmeden sorunsuzca ısıtıyor.

Dekoratif yönleriyle de ön plana çıkan bu teknoloji, alternatif renk seçenekleriyle de bahçe, balkon ve teraslarda mükemmel uyum sağlıyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Goldsun CPH'den işletmelerde mükemmel ısıtan teknoloji!
  • 27.12.2021 16:42

Goldsun CPH'den işletmelerde mükemmel ısıtan teknoloji!

Radyant ısıtma teknolojilerinin öncüsü Çukurova Isı, ısınmada yüksek konfor ve t ...

Çukurova Isı ihracatta büyümeye devam ediyor!
  • 30.11.2021 16:20

Çukurova Isı ihracatta büyümeye devam ediyor!

Çukurova Isı, Covid-19 salgınının oluşturduğu şok etkisi nedeniyle ekonomide yaş ...

Çukurova Isı’dan yetkili servislerine mobil destek: Çukurova Smart
  • 22.11.2021 11:50

Çukurova Isı’dan yetkili servislerine mobil destek: Çukurova Smart

Çukurova Isı, yetkili servislerine mobil destek sağlamak amacıyla geliştirip, de ...

İstanbul'da 3 Ekim Pazar günü bazı yollar trafiğe kapatılacak!
  • 02.10.2021 15:34

İstanbul'da 3 Ekim Pazar günü bazı yollar trafiğe kapatılacak!

"İstanbul'u Koşuyorum" Bakırköy etabı kapsamında yarın kentte bazı yollar trafiğ ...

Çukurova Isı, ISK SODEX Fuarı’na iddialı giriyor
  • 27.09.2021 11:25

Çukurova Isı, ISK SODEX Fuarı’na iddialı giriyor

Çukurova Isı, 29 Eylül - 02 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ...

Depreme karşı yenilenen Erenköy Kız Lisesi açıldı
  • 20.09.2021 16:15

Depreme karşı yenilenen Erenköy Kız Lisesi açıldı

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon B ...

Öne Çıkanlar