maritbet girişmaritbet
Mitsubishi Electric Klima'dan yaza özel kampanya!

Mitsubishi Electric Klima'dan yaza özel kampanya!

Mitsubishi Electric klimalar, “Bambaşka Bir Hava!” temalı yaz kampanyasıyla 30 Haziran’a kadar çok özel fiyatlar sunuyor

Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, yaz mevsiminin gelmesiyle klima satın almak isteyenleri sevindirecek bir kampanya başlattı. Üstün performansa ve ileri teknolojiye sahip, yüksek enerji tasarruflu, sessiz ve uzun ömürlü Mitsubishi Electric klimalar, “Bambaşka Bir Hava!” temasıyla başlatılan yaz kampanyası kapsamında tüketicilere çok özel fiyatlar sunuyor.

İklimlendirme sektörünün inovatif markası Mitsubishi Electric, yaz mevsimine girdiğimiz bu günlerde klima satın almak isteyenleri mutlu edecek bir kampanya başlattı. “Bambaşka Bir Hava!” temalı yaz kampanyası kapsamında; Legendera, Kirigamine Zen, EnviroME, HareME model klimalar ve Lossnay ısı geri kazanımlı havalandırma cihazları yer alıyor. İklimlendirme sistemlerini konfor, verim ve dayanıklılığın en yüksek standardını ifade eden Mitsubishi Electric Quality (MEQ-Mitsubishi Electric Kalitesi) anlayışıyla üreten Mitsubishi Electric'in yaz kampanyası 30 Haziran tarihine kadar devam edecek. 

Yapay zekâyla kişiselleştirilmiş iklimlendirme ve tasarım ödüllü cihaz 

Plasma Quad Plus teknolojisiyle havayı temizleyen Legendera model klimalar, üstün performansı ve ödüllü tasarımıyla mekânın havasını baştan sona değiştirmeye geliyor. Yüksek enerji verimlilik özelliği ve gelişmiş filtre sistemiyle dikkat çeken Legendera serisi; sahip olduğu yapay zekâ algoritması ve “3D i-See Sensör” isimli mekân tarama teknolojisiyle ortamdaki kişilerin vücut sıcaklığını algılıyor. Good Design ödülüne ve bu ödüle sahip tasarımlar arasında yapılan en iyinin sınıflandırmasında da ayrışarak “En İyi 100 Tasarım Ödülü”ne lâyık görülen Legendera serisi; yakut kırmızısı, kuzguni siyah, inci ve duru beyazı gibi dört farklı renk seçeneği ve renk katmanlarındaki derinlikle modern tasarımların bir parçası olarak dekorasyona uyum sağlıyor. 

Kusursuz zarafet

Estetik ve modern Kirigamine Zen serisi klimalar, şık ve sade tasarımıyla tüm mekânlarda dekorasyona uyum gösteriyor; sessiz çalışma özelliğiyle de çocuk odası dahil her yerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Üstün performansının yanı sıra sezonsal verimlilik kriterlerine göre soğutmada A+++ sınıfına ulaşan enerji verimliliğiyle dikkat çeken Kirigamine Zen; ev, ofis veya yazlıklarda enerji maliyetlerini azaltıyor. 

Segmentindeki en kompakt hacme sahip ödüllü klimalar

Mitsubishi Electric'in iklimlendirme sektöründeki köklü deneyimini tüketici beklentileriyle bir araya getirerek tasarladığı EnviroME serisi klimalar, segmentindeki en kompakt hacme sahip iç ünitesiyle farklılaşıyor. Klimanın mekânın dekorasyonuyla bütünleşmesini sağlayan ince ve küçük iç ünitesiyle minimal bir tasarıma sahip olan EnviroME klimalar, Red Dot ve Good Design 2018 tasarım ödüllerinin de sahibi… Aynı görsel tasarım altyapısına sahip Türkiye'nin en geniş kapasite yelpazesine sahip seri, her mekânda aynı konsept tasarımın uygulanabilmesini destekliyor. 

Yaklaşık yüzde 82 daha düşük CO2 eş değeri emisyonuyla çevre dostu klima  

Sezonsal verimlilik kriterlerine uygun, çevreci R32 gaz kullanılan ve düşük CO2 eş değeri emisyonuna sahip HareME klimalar ise hem çevreyi hem de cebi koruyor. Sürdürülebilirliğin ön koşulu olan CO2 salımını azaltmak amacıyla yeni HareME klimada ayrıca önceki seriye göre yaklaşık yüzde 82 oranında daha düşük CO2 eş değeri emisyonu bulunuyor. Sessizliğiyle öne çıkan HareME klimalar, minimal iç ünitesi sayesinde küçük ve dar alanlarda da kuruluma imkân tanıyor ve dekorasyona sade bir dokunuş sağlıyor. Klimaya opsiyonel olarak eklenebilen yüksek performanslı Gümüş İyon Filtresi de sahip olduğu üç etken kademeyle havada bulunabilecek polen ve diğer alerjenleri etkisiz hale getirebiliyor. 

Lossnay ısı geri kazanımlı cihazlarla yüzde 100 taze hava 

Kapalı alanda sanki doğadaymış gibi taze hava konforunu yaşatan Lossnay havalandırma cihazları da indirimli fiyatlarla kampanyaya dâhil. Lossnay cihazların yüksek verimli filtresi de kampanya boyunca hediye ediliyor. Lossnay ısı geri kazanımlı havalandırma cihazları, odadaki sıcaklığı ve nemi büyük ölçüde korurken havanın tazelenmesine yardımcı oluyor ve iç mekânlara yüzde 100 taze hava sağlıyor. Taze hava sağlarken atmosferik ve kömür tozları, polen ve alerjenlerin iç ortam havasına karışmasını da engelleyen Lossnay cihazları; sessizlik, yüksek verim ve konfor özellikleriyle de dikkat çekiyor. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Türkiye genelinde geçen ay 151 bin 416 gayrimenkul satış işlemi yapıldı
  • 10.03.2023 12:53

Türkiye genelinde geçen ay 151 bin 416 gayrimenkul satış işlemi yapıldı

Türkiye genelinde geçen şubat ayında 151 bin 416 gayrimenkul satış işlemi gerçek ...

Bakan Kurum, Tozkoparan'daki temel atma ve anahtar teslim törenine katıldı
  • 07.03.2022 17:17

Bakan Kurum, Tozkoparan'daki temel atma ve anahtar teslim törenine katıldı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Tozkoparan Kentsel Dö ...

Altın Emlak, dijital dönüşümünü DDTech'e emanet etti
  • 11.01.2022 11:47

Altın Emlak, dijital dönüşümünü DDTech'e emanet etti

Altın Emlak, çağın ihtiyaçları doğrultusunda dijital dönüşümünü gerçekleştirmek ...

İmar Barışı’nı 1 gün ile kaçıranlar itiraz ediyor!
  • 24.08.2021 07:45

İmar Barışı’nı 1 gün ile kaçıranlar itiraz ediyor!

3194 saylı İmar Karunu’nun 16. Maddesiyle getirilen düzenlemeyle kaçak yapıların ...

Uzungöl'de yıkımlar başlıyor
  • 05.09.2019 13:53

Uzungöl'de yıkımlar başlıyor

Turizm sezonunun sona ermesinin ardından Uzungöl'de imar barışına uygun olmayan ...