LG’den buharlı çamaşır makinesi kazanma şansı!

LG’den buharlı çamaşır makinesi kazanma şansı!

LG, en iyisini bilen annelere çamaşır makinesinin en hijyeniğini kazanma sansı sunuyor.

Anneler her zaman her şeyin en iyisini bilir. En içinden çıkılmaz anlarda çözüm annelerin sunduğu önerilerde saklıdır. Annelerin en iyisini bildiği gerçeğinden yola çıkan LG, tavsiyeleri ile yol gösteren annelere, LG Buharlı Çamaşır Makinesi kazanma şansı sunarak teşekkür ediyor.

29 Kasım'a kadar LG tarafından düzenlenen “Annem Bilir” yarışmasına katılarak bildiği her hangi bir püf noktayı paylaşanlar, LG'nin enfeksiyonlara neden olan bakterileri ve alerjik reaksiyonlara neden olan ev akarlarını yüzde 99,9'a varan oranda yok eden “Buhar” özellikli çamaşır makinelerinden birini kazanma şansı yakalıyor.

Ayrıca, seçili LG beyaz eşyalar yarışma dönemi boyunca LG Brandshop, Teknosa ve MediaMarkt'larda 300 TL indirimle satışa sunuluyor.

LG Electronics (LG), Instagram üzerinden düzenlediği “Annem Bilir” yarışması ile, günlük hayatı daha pratik hale getiren her hangi bir bilgiyi paylaşanlara LG'nin buhar teknolojisine sahip çamaşır makinelerinden birini hediye ediyor. 29 Kasım'a kadar devam edecek yarışmaya katılmak isteyenlerin öncelikle @lgturkiye Instagram hesabını takip edip ilgili yarışma duyurusu paylaşımının altına yorum bırakmaları, daha sonra, kendi sayfalarında yararlı buldukları pratik bilgiyi bir video ya da fotoğraf eşliğinde #annembilir ve #lgipuclari etiketi ile paylaşmaları, bu paylaşımlarına da @lgturkiye ve minimum 3 arkadaşlarını etiketlemeleri gerekiyor.

Kampanyalı sağlıklı yaşam seçenekleri: LG beyaz eşyalarda 300 TL indirim

Yarışma süresi boyunca, indirim kampanyası da uygulayan LG, LG Brandshop, Teknosa ve MediaMarkt'ta satılan, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolaplarının da dahil olduğu seçili model LG markalı beyaz eşyalarda 300 TL indirim uyguluyor.

LG Buhar (Steam™) özellikli çamaşır makineleri, enfeksiyonlara neden olan bakterileri ve alerjik reaksiyonlara neden olan ev akarlarını yüzde 99,9'a varan oranda yok ediyor. LG'nin buhar teknolojisine sahip çamaşır makineleri bu özelliği ile tüketicileri hem alerjilerden, hem de dönemsel enfeksiyonlardan koruyor, sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine katkı sağlıyor. LG buhar özellikli çamaşır makineleri, bu üstün özelliği nedeniyle, özellikle çocuğu olan, kalabalık yerlerde çalışan ve kendisini dönemsel enfeksiyonların yanı sıra pandemiden mümkün olduğunca korunmaya çalışan tüketiciler tarafından tercih ediliyor.

LG QuadWash teknolojisine sahip bulaşık makineleri ise, Multi-Motion püskürtme kolları ve yüksek basınçlı jetler sayesinde en zorlu bulaşıkları bile ilk seferde tertemiz yapıyor. İki yerine dört püskürtme koluna sahip LG QuadWash teknolojili çamaşır makineleri, püskürtme kollarının dönme sırasında ileri ve geri hareket etmesiyle (Multi-Motion) rafların en köşesindeki bulaşıkları bile mükemmel şekilde temizliyor.

LG'nin tüketiciler tarafından büyük ilgi gören NatureFresh Buzdolapları, yiyecekleri klasik buzdolaplarına oranla 7 güne kadar uzayan bir süre için ilk günkü canlılığında, sağlamlığında, tazeliğinde ve tadında tutuyor. LG İnverter Lineer Kompresör sayesinde sıcaklık dalgalanmalarını ±0,5? aralığında tutan buzdolabı, DoorCooling+™ teknolojisiyle yiyeceklerin tadının ve görüntüsünün korunmasına yardımcı oluyor. LG DoorCooling+™ özelliği, geleneksel soğutma sistemlerinden yüzde 35 daha hızlı bir şekilde cihazın iç sıcaklığını daha eşit hale getiriyor ve soğutuyor. İç kısım ile bölmenin kapı tarafı arasındaki sıcaklık farkını önemli ölçüde azaltıyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Bakan Kurum: "Tüm katılımcılarla Akdeniz’i konuşacağımız konferansa Antalya ev sahipliği yapacak"
  • 10.11.2021 11:33

Bakan Kurum: "Tüm katılımcılarla Akdeniz’i konuşacağımız konferansa Antalya ev sahipliği yapacak"

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Akdeniz’in Deniz Çevr ...

Antalya, turizmde yabancı rakiplerine fark attı
  • 08.11.2021 17:09

Antalya, turizmde yabancı rakiplerine fark attı

Dünyanın her bölgesinden turist çeken Antalya, bu yıl Akdeniz'deki turizm bölgel ...

LG’den hassas bünyelere özel kurutucu!
  • 26.10.2021 10:44

LG’den hassas bünyelere özel kurutucu!

Hassas ve alerjik bünyeye sahip kişilerin en önemli sorunlarından biri olan giys ...

LG ürünleriyle daha şık ve konforlu yaşam!
  • 16.10.2021 14:42

LG ürünleriyle daha şık ve konforlu yaşam!

Kendilerine esneklik ve rahatlık sağlayan LG ürünleriyle zamandan tasarruf eden ...

LG, Türkiye'nin yeni afacanını seçiyor
  • 08.10.2021 10:57

LG, Türkiye'nin yeni afacanını seçiyor

LG Electronics (LG), kirletip lekelediği tüm giysilerini tertemiz yapmak için bi ...

LG, Antalya’da 3. mağazasını açtı
  • 01.10.2021 16:00

LG, Antalya’da 3. mağazasını açtı

LG Electronics (LG), Antalya’daki 3'üncü, Türkiye’deki 57'nci mağazasını (LG Bra ...