maritbet girişmaritbet
Marshall, turuncular ile yaza göz kırpıyor!

Marshall, turuncular ile yaza göz kırpıyor!

AkzoNobel Marshall 2013 Renk Ailesi’nde yer alan turuncular, yavaş yavaş varlığını hissettirmeye başlayan yaz mevsimine bambaşka bir renk ve enerji katıyor

Tatlı ve çekici çarkıfelek veya papaya gibi egzotik meyveleri anımsatan Marshall 2013 turuncuları ile bu yaz çok renkli geçecek. Sarılar ile harika bir uyum yakalayan Marshall turuncuları, kullanıldığı mekanlara aydınlık, ferahlık ve hoş bir hava getiriyor.  

“Renklendir Hayatı” sloganı ile insanların hayatına renk katmaya devam eden AkzoNobel Marshall, uluslararası çapta yürüttüğü araştırmaları sonucunda belirlediği 2013 Teması, Renk Paleti ve Renkleri ile hayatı renklendirmeye devam ediyor. Marshall 2013 Renk Ailesi'nde yer alan turuncular, çekici ve cezp edici sıcaklıktaki tonları ile yazın en enerjik renklerini temsil ediyor.

Canlı, enerjik, güçlü ve modern turuncular

2013 yılı Marshall turuncuları, bir enerji duygusu katan dinamik ve kor gibi amberler. Daha koyu tonlar bu yıl kahveden ziyade çikolataya ve açık renkler daha mercansı, olgun şeftaliye çalıyor. Bu canlı, enerjik, güçlü iradeli tonlar, mekanlara çok modern bir hava katıyor. Canlı pembeler ve kırmızılarla da mükemmel uyum sağlıyor. Akıllı sıcak grilere doğru da soğuyor.  

Marshall 2013 turuncularının tadı olsaydı çarkıfelek meyvesi gibi bir tatta olurdu

Marshall 2013 turuncuları, mercanın yumuşaklığı ve sıcaklığıyla başarılı şekilde birleşen elektrikli bir tona sahip. Bu ton da, “Marshall 2013 turuncularının bir tadı olsaydı tatlı, çarkıfelek veya papaya meyvesi gibi egzotik ve ilgi çekici olurdu” dedirtiyor.

Sarılar ve turuncuların muhteşem birlikteliği

Güneş ışığının göz alıcı etkisini getirerek en küçük mekanları bile genişleten sarılar, kullanıldığı mekanlara sıcaklık ve hoşluk katan turuncularla birlikte uyumlu bir ikili oluşturuyor. Mum Işığı ve Ayışığı'nın bu yumuşak tonları, birlikte aydınlık bir mekan yaratıyor. Sarı ve turuncu kombinasyonu tercih edilen mekanlardaki, dekorasyon öğelerinin rengi de önemli. Yatak odasında tercih edilen sarı ve turuncu kombinasyonuna, turkuaz renkli bir yatak örtüsü eşlik ederse, yaratılan ferah ortamı tamamlanıyor.

Venedik Sarısı mı, Yaz Güneşi mi?

Marshall Sarılar ve Turuncular'da, her biri ister tek başına ister farklı kombinasyonlar yaratarak kullanılabilecek 12 farklı iç cephe duvar rengi bulunuyor. Mum Işığı, Ayışığı, Yaz Güneşi, Fildişi, Venedik Sarısı, Bal Peteği, Şeftali Aroma, Şampanya, Ayçiçeği, Vanilya Çiçeği, Karamela, Turunç renkleri mat ya da parlak seçenekleri ile evlere yumuşak, tatlı bir tazelik katıyor. Mum Işığı, Altın Sarısı, Vanilya Çiçeği, Krem ve Oksit Sarı olmak üzere beş farklı ahşap-metal renkleri de mevcut.    

Turuncuları, yeşillerle bir araya getirin

Marshall Turuncu ailesinde yer alan Vanilya Çiçeği, Marshall Yeşilleri'nden Buz Beyazı ile kontrast yaratarak çok amaçlı bir mekana, ayrışmış ve ferah bir görüntü sunuyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Marshall, 1 Mart "Usta Günü"nü kutladı
  • 02.03.2022 15:38

Marshall, 1 Mart "Usta Günü"nü kutladı

Marshall her yıl düzenlenen “Marshall Usta Günü” kutlamalarıyla boyacı ustaların ...

Marshall’dan bir ilk: Solvent bazlı panel kapı boyası
  • 14.02.2022 09:17

Marshall’dan bir ilk: Solvent bazlı panel kapı boyası

Marshall, solvent bazlı ipeksi dokuda mükemmel kapama özelliğine sahip uzun ömür ...

Marshall 2022 yılının rengini seçti: “Sonsuz Gökyüzü’
  • 18.09.2021 17:02

Marshall 2022 yılının rengini seçti: “Sonsuz Gökyüzü’

“Renklendir Hayatı” sloganıyla hayatımıza renk katmaya devam eden Marshall, glob ...

Marshall’dan bahçe mobilyaları bakımı için çözümler
  • 24.06.2021 11:20

Marshall’dan bahçe mobilyaları bakımı için çözümler

Marshall, ahşap ve metal bahçe mobilyalarına, teras ve bahçe çitlerine bakım yap ...

Marshall'dan gezici TIR’ı ile boya ustalarının eğitimine destek!
  • 04.06.2021 10:59

Marshall'dan gezici TIR’ı ile boya ustalarının eğitimine destek!

Marshall özel olarak hazırlanmış olan TIR ile yerleşim birimlerine giderek orada ...

Marshall usta oyuncu Ceyhun Fersoy’un sunumuyla ekrana gelecek
  • 06.05.2021 16:21

Marshall usta oyuncu Ceyhun Fersoy’un sunumuyla ekrana gelecek

Marshall usta oyuncu Ceyhun Fersoy’un sunumuyla ekrana gelecek “Marshall Ailesi ...