maritbet girişmaritbet
Energetics ürünleri ile formunuzu sürekli koruyun

Energetics ürünleri ile formunuzu sürekli koruyun

Güzel ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak için Intersport mağazalarında satışa sunulan Energetics ürünleri ile evde de kolaylıkla spor yapabilirsiniz

Sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak herkesin hayali. Ancak istediğiniz vücuda kavuşmanın tek yolu spor salonlarından geçmiyor. Güzel ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak için Intersport mağazalarında satışa sunulan Energetics ürünleri ile evde de kolaylıkla spor yapabilir, sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

Fitness, dünyanın en son ve sağlıklı spor trendi. Yanlış bilinen ise, Fitness'ın sadece spor salonlarında yapılabileceği. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanların spor için zamansızlıktan yakınmalarına son verecek Fitness ürünleri, Intersport mağazalarında satışa sunulan Energetics ürünleriyle tarih oluyor. Kadın ve erkekler için özel olarak üretilen Energetics ürünleri, birçok renk seçeneği ile sporu eğlenceli hale getiriyor. Spor eğitmenlerinin de tercihi olan Energetics ürünleri ile benzersiz spor deneyimini yaşayabilirsiniz. 

Energetics ile evde eğlenceli spor keyfi 

Evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Energetics mekik sehpaları, boks ürünleri, farklı renk ve ağırlıklara sahip dumbbell, çok fonksiyonlu balance ball ve rengarenk yoga matları, vücudunuzu şekillendiren plates topları, eliptik bisikletler gibi sınırsız ürün seçeneği ile evinizin rahatlığında güvenle spor yapabilirsiniz.  

Energetics'in, başlangıç seviyesinden, profesyonel seviyeye kadar üretilen kondisyon aletleri, vücudunuzun kolayca forma girmesini sağlayacak. Üstelik Energetics kondisyon aletlerinde ergonomik tasarımının yanı sıra, dijital ekranları sayesinde egzersiz süresince; nabzınızı, süreyi, hızı ve yakılan kaloriyi görebilirsiniz. 

Intersport'ta size ve yapacağınız spora uygun yüzlerce ürün

Yüzlerce ürün seçeneğinin arasında kaybolmadan yaşınıza ve vücudunuza uygun olan spor ürünlerini Intersport'un uzman satış danışmanları ile güvenle seçebilirsiniz. Bunun için, Intersport mağazalarında satış danışmanlarına sadece yapacağınız sporu söylemeniz yeterli. 

Editöre Not; Dünyanın en büyük spor perakendecisi olan Intersport, 42 ülkede 5300'den fazla mağazası ve 30 binin üzerinde ürün çeşidi ile spor tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Günde 200 binden fazla sporsevere; futbol, basketbol, voleybol, fitness, yüzme, kayak, outdoor gibi birçok spor kategorisinde dünyanın en seçkin markalarını, uygun şartlarda uzman satış danışmanlarıyla sunan Intersport, satış sonrası servis ve garanti desteğiyle müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor.  Daha fazla bilgiye: www.intersport.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Intersport  Mağazaları; İstanbul'da Kanyon, Meydan, Kozzy, Novada, Optimum, Akbatı, İstanbul Forum ve Marmara Park AVM'de; Ankara'da Antares, Forum, Gordion, Kentpark ve Nata Vega AVM'de; Bursa'da Anatolium AVM'de;İstanbul Vialan'da; Antalya'da Terracity ve Erasta AVM'de hizmetinizde.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Ulubey Kanyonu FPV drone ile havadan görüntülendi!
  • 05.05.2022 11:49

Ulubey Kanyonu FPV drone ile havadan görüntülendi!

Dünyanın en büyük kanyonları arasında yer alan, yanı başındaki macera parkuruyla ...

Gürkan: "Selimiye Meydanı, Türkiye'deki en büyük meydanlardan olacak"
  • 02.04.2022 16:21

Gürkan: "Selimiye Meydanı, Türkiye'deki en büyük meydanlardan olacak"

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Selimiye Meydanı'nın çalışmalar tamamlandı ...

Selimiye Camisi meydan düzenlemesi Ramazan Bayramı'nda tamamlanacak
  • 18.02.2022 17:25

Selimiye Camisi meydan düzenlemesi Ramazan Bayramı'nda tamamlanacak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğünce ...

Kanyon'da yönetim değişti! Fulya Durak, genel müdür oldu!
  • 07.01.2022 17:25

Kanyon'da yönetim değişti! Fulya Durak, genel müdür oldu!

Perakende ve alışveriş merkezleri kiralama ve yönetimi alanındaki 20 yılı aşkın ...

Selimiye Camisi meydanının düzenlenmesi için çalışmalara başlandı
  • 23.09.2021 11:33

Selimiye Camisi meydanının düzenlenmesi için çalışmalara başlandı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının desteğiyle hayata geçirilen proje kapsamında, S ...

350 bin bambu parçasından oluşan meydan!
  • 07.09.2021 11:15

350 bin bambu parçasından oluşan meydan!

Çin'in Tianjin şehrinde Origin Architects tarafından hayata geçirilen meydan doğ ...