San Deco Yeni Klasik Stensil Koleksiyonu tanıttı

San Deco Yeni Klasik Stensil Koleksiyonu tanıttı

İnovatif yaklaşımı ile dekoratif boya alanına farklı bir bakış açısı sunan San Deco, yeni Klasik Stensil Koleksiyonu’nu tanıttı.

Her biri iki farklı ölçüde olacak şekilde birbirinden farklı 10 stensil deseninin sunulduğu yeni koleksiyon, çeşitliliğe vurgu yaparak her mekana farklı bir karizma kazandırıyor.

Son yıllarda kişiselleştirilmiş ürünlere olan ilginin artması ile birlikte her alanda olduğu  gibi insanların yaşam alanlarında da kendine özgü mekan tasarımları ön plana çıkıyor. Bu tasarımları  farklı yöntem ve araçlarla elde etme imkanı olduğu gibi, bunu daha kolay ve istenildiği takdirde insanların uzman kişilere ihtiyaç duymadan  kendi tasarımlarını kendilerinin yapabilecekleri malzemeler ile yapma imkanları da bulunmaktadır. Birbirinden farklı  modelleri ile stensiller  bu ihtiyaca fazlasıyla cevap verebilmektedir. Benzersiz ürün yelpazesi ile dekoratif boya sektörüne öncülük eden San Deco, tam da bu ihtiyaca yönelik olarak on farklı deseni barındıran yeni Klasik Stensil Koleksiyonu ile yeni bir şıklık kavramı ortaya koyuyor. İki farklı ölçüde bulunabilecek olan bu stensil desenleri ile küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmak mümkün. 

San Deco'nun Klasik Stensil Koleksiyonu damask formlarından oryantalist çizgilere, şal desenlerinden Art Deco figürlerine klasik stilin farklı dokunuşlarını duvarlarınıza taşıyor. Charta, Pizzo ve Regula damask desenin birbirinden etkileyici yorumlarını yansıtırken, Lace, Palatium ve Plazzo uygulama tekniği ile iç mekanlarınızı zaman yolculuğuna çıkarıyor. Fine, Vitree ve şal desenli Stillo oryantalist çizgisi ile doğunun zengin kültürel birikimine gönderme yaparken geometrik desenli Hexagon, Art Deco ruhunu iç mekanlara taşıyor.

Stensilleri farklı şekillerde uygulamak mümkün,  dekoratif kaplama uygulaması yaparken   maskeleme bandıyla yüzeye stensili kolayca yapıştırarak  desenin tümünü ya da bir kısmını elde etmek istediğiniz görüntüye göre stensil üzerine uygulayarak desenler oluşturabilirsiniz. Zemin kuruduktan sonra stensil desenleriyle güzel bir uyum yakalamak ve ideal sonuçlar elde etmek için  San Deco'nun Arista, Atracto ve Decorative Finish ürün renklerini son kat renklendirme işlemlerinde kullanabilirsiniz.

Bir diğer uygulama şeklinde ise mekanlarınızdaki boyalı yüzeylerde de kullanılabilen stensilleri kuru yüzey üzerine maskeleme bandıyla yapıştırdıktan sonra üzerinden nemli bir sünger aracılığıyla son kat  renklendirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hayal gücünüze bağlı olarak stensil desenlerini farklı alanlarda kullanmak da mümkün. San Deco stensilleri uygun şartlarda saklandığı takdirde defalarca kullanılabiliyor.

 

 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Bakan Kurum: "Bağcılar kentsel dönüşümün önemli bir merkezidir''
  • 05.08.2022 11:57

Bakan Kurum: "Bağcılar kentsel dönüşümün önemli bir merkezidir''

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Bağcılar'da vatandaşl ...

Belediyelerin dönüşüm çalışmalarını hızlandıracak yeni hamle!
  • 30.07.2022 09:15

Belediyelerin dönüşüm çalışmalarını hızlandıracak yeni hamle!

Kentsel dönüşümün hızlanması ve belediyelerin daha aktif rol alması için önemli ...

Bakan Kurum: "Ümraniye'de etaplar halinde iki bin konutluk kentsel dönüşüm  yapılacak"
  • 04.07.2022 13:18

Bakan Kurum: "Ümraniye'de etaplar halinde iki bin konutluk kentsel dönüşüm yapılacak"

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Ümraniye Zemin Altı ...

"65 bin konutluk kentsel dönüşüm projesini başlattık"
  • 14.06.2022 15:59

"65 bin konutluk kentsel dönüşüm projesini başlattık"

Bakan Kurum, Ankara'da selin ardından Altındağ, Çankaya, Haymana, Mamak ve Akyur ...

''Kentsel dönüşüm siyaset üstü bir konudur"
  • 26.05.2022 10:47

''Kentsel dönüşüm siyaset üstü bir konudur"

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, A Haber canlı yayının ...

Bakan Kurum, Mersin'de kentsel dönüşüm projesini inceledi
  • 21.05.2022 09:52

Bakan Kurum, Mersin'de kentsel dönüşüm projesini inceledi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Mersin'in Akdeniz ilç ...