maritbet girişmaritbet
AkzoNobel 2021'in rengini seçti: Cesur Toprak!

AkzoNobel 2021'in rengini seçti: Cesur Toprak!

Yüzde 3 hacim büyümesi ve düzeltilmiş faaliyet karında yüzde 18 artış ile 3. çeyrekte güçlü sonuçlar elde eden AkzoNobel, 2021'in rengini açıkladı.

AkzoNobel'in belirlediği 2021 Yılın Rengi, Cesur Toprak oldu. Cesur Toprak, insanlara değişime kucak açmak için gerekli cesareti veren, sıcak ve ayaklarımızın yere basmasını sağlayan nötr bir ton. Şirketin Dekoratif Boyalar, Otomotiv ve Özel Boyalar, Toz Boyalar ve Ahşap Boyaları iş kollarının müşterilerinin trende uygun renkleri güvenle seçmelerine yardımcı olmak üzere, bir dizi renk paleti de geliştirildi.

Çin'deki tesis, su bazlı ürünlere geçiyor

Guangzhou'daki dekoratif boyalar üretim tesisi, sadece su bazlı ürünler üretmesini sağlamak üzere, önemli bir güncellemeden geçiyor. Çin'de söz konusu geçişi gerçekleştiren son dört dekoratif boya tesisinin sonuncusu olarak, daha fazla eko-premium, su bazlı boyaya olan artan talebi karşılamaya imkân verecek.

EcoVadis'ten Platin not

Sürdürülebilirlik performansını değerlendiren kilit bir derecelendirme kuruluşu olan EcoVadis tarafından Platin nota layık görüldü. AkzoNobel'in artık tüm şirketler arasında ilk %1'lik dilimde yer aldığını gösteren sertifika, sürdürülebilirlik alanında da şirkete güç veriyor.


Stahl satın alımı eşsiz toz boya teknolojisini kazandırdı

Üçüncü çeyrekte, Stahl Performans Toz Boyalarının ve ısıya duyarlı alt katmanlar için ürün yelpazesinin satın alımı tamamlandı. Anlaşma, şirketin toz boya sektöründe türünün tek örneği olan eşsiz düşük sertleşme teknolojisine erişimini de hızlandırdı. Hem UV hem de termal sertleşen tozları içeren teknoloji, şirketin ultra düşük sertleşme (80-100°) bölgesine giriş yapmasına da imkân verecek.


Interpon sarmalayıcı 3D görüntüleme teknolojisini hayata geçirdi

Interpon markasının hayata geçirdiği sarmalayıcı 3D görüntüleme teknolojisi sayesinde doğru toz boyayı seçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. AkzoNobel Tasarım aracı üzerinden temin edilebilecek yeni renk aracı, mimar ve şartname hazırlayıcılarının ihtiyaçları için tamamen doğru ürünü bulmasına yardımcı olmak üzere tasarlandı. Kullanıcıların boya örneklerini dijital olarak döndürmesine imkân vermenin yanı sıra, bunlara yaklaşıp uzaklaşmak ve farklı ortamlar bağlamında görüntülemek de mümkün.

Avrupa'daki ticari faaliyetler İspanya'daki Titan satın alımı ile daha da güçlenecek

Şirket, 19 Ekim'de, İspanya'nın en çok bilinen markalarından Industrias Titan S.A.U.'nun dekoratif boya iş kolunun satın alınması konusunda anlaşmaya varıldığının duyurulmasının ardından Avrupa'da daha da büyümeyi hedefliyor. Satın alım sürecinin düzenleyici kuruluşların onayının ardından 2021'in ilk çeyreği sona vermeden tamamlanması bekleniyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Orta gelir grubu konut kampanyasından kimler faydalanacak?
  • 30.09.2022 10:15

Orta gelir grubu konut kampanyasından kimler faydalanacak?

TOKİ'nin 250 bin sosyal konut kampanyasının ardından bu kez orta gelir grubu içi ...

Ev sahipleri depozitoyu iade etmekle yükümlü
  • 16.07.2022 09:04

Ev sahipleri depozitoyu iade etmekle yükümlü

TÜGEM Başkanı Hakan Akdoğan kiracıların depozito ile ilgili hakları hakkında bil ...

‘Sadece yabancıya kiralık’ ilanları piyasanın dengesini bozuyor
  • 13.04.2022 13:05

‘Sadece yabancıya kiralık’ ilanları piyasanın dengesini bozuyor

Emlak sitelerinde ‘Türkler aramasın, sadece yabancıya kiralık’ gibi ilanların sa ...

Ev sahiplerinin yabancı kiracılarla başı dertte!
  • 07.04.2022 16:23

Ev sahiplerinin yabancı kiracılarla başı dertte!

Türkiye’de yaşayan yabancıların sayısı her geçen gün artıyor.  Bütçelerine ...

"Ruslar gayrimenkul için Türkiye’ye yönelecek"
  • 15.03.2022 16:54

"Ruslar gayrimenkul için Türkiye’ye yönelecek"

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Hakan Akdoğan, "Yaptırımlar nede ...