maritbet girişmaritbet
Tolga Çevik ve Ezgi Mola sahnede bir araya geldi!

Tolga Çevik ve Ezgi Mola sahnede bir araya geldi!

Tolga Çevik, Ezgi Mola ve Murat Başoğlu Ankara Cinemarine Taurus Sineması'ndaki galada hem eğlendi, hem de Patron Mutlu Son İstiyor filmini seyretti.

BKM Yapım imzalı “Patron Mutlu Son İstiyor” filminin başrol oyuncuları, 4 Ocak Cumartesi günü Ankara Cinemarine Taurus Sinemaları'nda  filmi seyircisiyle izledi. 2014'ün ilk günü sinemaseverlerle buluşan film, patronun siparişi üzerine mutlu sonlu bir hikaye yazmak için Kapadokya'ya giden bir senaristin hikayesini anlatıyor.

Senaristliğini Yılmaz Erdoğan, yönetmenliğini de Kıvanç Baruönü'nün üstlendiği BKM Yapım imzalı filmin başrollerini Tolga Çevik, Ezgi Mola ve Murat Başoğlu paylaşıyor. Yeni yılın ilk sürprizi olarak Ankara Cinemarine Taurus sinemaları, “Patron Mutlu Son İstiyor” filminin başrol oyuncuları Tolga Çevik, Ezgi Mola ve Murat Başoğlu ile seyircisini bir araya getirdi.

Yeşilçam'ın 100. yılının ilk filmi oldu

Yüzüncü yılında Türk Sineması'nın gösterime giren ilk filmi olarak dikkat çeken “Patron Mutlu Son İstiyor”un başrol oyuncuları Tolga Çevik, Ezgi Mola ve Murat Başoğlu, Cumartesi günü saat 19.30'da Ankara Cinemarine Taurus sinemalarında gerçekleştirilen özel gösterim öncesi sinemaseverlerle bir araya gelip sohbet ettiler ve birlikte filmi seyrettiler. Ankaralılar ve filmin başrol oyuncuları Cinemarine'nin konforlu ve son teknoloji donanımlı ortamında keyifli saatler geçirdiler.

 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Ezgi Mola'dan kiracısına düşük zam!
  • 14.05.2022 09:28

Ezgi Mola'dan kiracısına düşük zam!

Ezgi Mola, kiracısına en düşük seviyeden zam yaptı. Mola, bu hareketiyle alkış t ...

Ezgi Mola ''O paraya Beylikdüzü'nden ev alınır''
  • 20.01.2021 09:05

Ezgi Mola ''O paraya Beylikdüzü'nden ev alınır''

Evinde tadilata başlayan Ezgi Mola, sadece mutfak için 120 bin TL istenince şoka ...

Bien'den ahşap görünümlü seramik koleksiyonu!
  • 04.12.2020 07:45

Bien'den ahşap görünümlü seramik koleksiyonu!

Bien, 20x120cm ebadındaki ahşap görünümlü seramik koleksiyonlarıyla yaşam alanla ...