Optimum Outlet İstanbul 5. yaşını kutluyor

Optimum Outlet İstanbul 5. yaşını kutluyor

Açıldığı günden bu yana, sevilen markaların ürünlerini uygun fiyatlarla sunan Optimum Outlet İstanbul 5. yaşını kutluyor

Ziyaretçileri için alışverişi bir zevk haline dönüştüren Optimum Outlet İstanbul'a, 5 yılda tam 44 milyon ziyaretçi geldi. Kapılarını ziyaretçilerine açmasının ardından geçen bu 5 yıllık süreçte toplam 3 bin 200 kampanya ve etkinlikle, ziyaretçilerini 44 bin adetlik hediye yağmuruna tutan Optimum Outlet İstanbul, 250 tane de sosyal sorumluluk projesine imza attı. Ziyaretçilerinde heyecan uyandıran sürpriz kampanyalar, çocuklar ve yetişkinler için düzenlediği birbirinden renkli etkinlikler ve ünlü isimleri hayranlarıyla bir araya getiren imza günleri ile Optimum Outlet İstanbul bir alışveriş merkezi olmanın çok ötesine geçti. Sanata ve eğitime yönelik çalışmalarının yanı sıra sponsor olduğu ses getiren sosyal sorumluluk projeleriyle de Optimum dikkat çeken projeleri hayata geçirmiştir. Kadına yönelik şiddete karşı duyarlılık yaratmak amacıyla “Her Ses Bir Nefes”, bebek ve çocuklardaki kalp sağlığına dikkat çekmek için “Kalbim Seninle”, kütüphanesi olmayan okullara kütüphane kurmak için kitap toplama kampanyaları düzenlenmiştir. Optimum ayrıca kendi bünyesindeki Çocuk Kulübü ile de çocuklara eğitimle beraber, kaliteli zaman ve eğlenceyi bir arada sunuyor. 
Ödüle doymuyor
Beş yıl önce 250 milyon dolarlık bir yatırımla açılan ve üst üste aldığı ödüllerle başarısını kanıtlayan Optimum Outlet İstanbul; 2010 yılında Uluslararası Alışveriş Merkezleri Birliği (ICSC)'nin Prag'da düzenlenen Avrupa Konferansı'nda, “Avrupa'nın En İyi Outleti” seçilerek Türkiye'den ödüle layık görülen tek AVM oldu. Aynı yıl Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD) tarafından da Türkiye'de ”Yılın En İyi Outlet'i” seçildi. "Outlet" tarzıyla diğer alışveriş merkezlerinin arasından sıyrılan Optimum Outlet İstanbul, güçlü marka karmasıyla sadece indirim sezonlarında değil, yılın 365 günü ziyaretçilerine uygun ve kaliteli alışverişin mutluluğunu yaşatırken aile ekonomisine de katkı sağlıyor. Aynı zamanda “Optimum Outlet'te Mutlu Ziyaretçiler” konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri ve tüm yıla dağılan organizasyonlarıyla ziyaretçilerine mutlu anlar yaşatarak, alışveriş keyfine ayrıcalık katmaya devam ediyor.

Yorum Yaz