maritbet girişmaritbet
Mi Store, Gebze Center AVM’de açılıyor

Mi Store, Gebze Center AVM’de açılıyor

Gebze’nin renkli yaşam merkezi Gebze Center AVM, geniş marka karmasına dünyaca ünlü bir markayı daha ekledi.

2010 yılında “herkes için yenilik” vizyonuyla kurulan ve herkes tarafından ulaşılabilen kaliteli teknolojiler üreten dünyaca ünlü teknoloji devi Xiaomi'nin Türkiye distribütörü Mieko Turkey, Türkiye'deki sekizinci Mi Store mağazasını Gebze Center AVM'de açıyor. Yeni açılacak Mi Store mağazası ile AVM, dayanıklı tüketim malları ve teknoloji alanlarında sağladığı hizmet yelpazesini daha da güçlendirecek. 

Gebze ve bölge halkı için önemli bir yaşam merkezi haline gelen Gebze Center AVM, global markaları Gebzelilerle buluşturmaya devam ediyor. 

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan AVM, Çinli teknoloji devi Xiaomi'nin ürünlerinin satıldığı Mi Store mağazasını geniş marka karmasına ekledi. Herkes tarafından ulaşılabilen kaliteli teknoloji ürünleri satan Mi Store, kapılarını 25 Şubat'ta ziyaretçilerine açacak. 

Türkiye'de açılacak sekizinci mağaza olan Gebze Center AVM Mi Store mağazası, en son teknoloji ürünleri; cep telefonları, elektrikli scooterlar, akıllı robot vakum süpürgeler, projeksiyon cihazları, akıllı saatler, bluetooth kulaklıklar, ses sistemleri ve akıllı ev sistemlerinden oluşan geniş bir teknolojik ürün karması ile misafirlerini ağırlayacak. 132 metrekarelik bir mağaza ile hizmet verecek Mi Store, teknoloji alışverişinin yeni adresi olacak. 

Güvenli ve sağlıklı teknoloji alışverişinin adresi…

Uyguladığı hijyen kuralları ile güvenli ve keyifli alışveriş deneyimi sunan Gebze Center AVM, büyük metrekarelerde hizmet veren Teknosa, Media Markt, Beko, Bosch, Samsung ve Siemens'ten oluşan marka karmasına Mi Store'u da ekleyerek teknoloji ürünü almak isteyen ziyaretçileri için ürün yelpazesini genişletti. Teknoloji alışverişi için sağlıklı ortamlar sunan Gebze Center AVM, uygulamaya aldığı hijyen ve güvenlik önlemleriyle de TSE - COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı kapsamında güvenli hizmet belgesi almıştı. 

Türkiye'nin önde gelen ticari gayrimenkul yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. FİBA CPM yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Gebze Center AVM hakkında ayrıntılı bilgi için www.gebzecenter.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Gebze Center AVM'de yetişkinler için hobi atölyeleri başlıyor
  • 07.07.2022 11:58

Gebze Center AVM'de yetişkinler için hobi atölyeleri başlıyor

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, yeti ...

Gebze Center AVM büyümeye devam ediyor!
  • 23.04.2022 13:18

Gebze Center AVM büyümeye devam ediyor!

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan ...

Gebze Center AVM, 'Sıfır Atık Ormanı'na bağış sürecini başlattı
  • 25.02.2022 17:32

Gebze Center AVM, 'Sıfır Atık Ormanı'na bağış sürecini başlattı

Elektronik atıklarını Gebze Center AVM’ye getirenler “Türkiye’nin İlk Sıfır Atık ...

Çinli promosyon üreticileri Türkiye'de yatırım arayışında!
  • 01.01.2022 18:59

Çinli promosyon üreticileri Türkiye'de yatırım arayışında!

PROMOTÜRK Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yücetürk, "Çinliler burada üretip AB'ye ...

Gebze Center AVM'nin yeni markası Evidea oldu!
  • 11.12.2021 13:25

Gebze Center AVM'nin yeni markası Evidea oldu!

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, yeni ...