Gebze Center AVM, uluslararası 3 ödül kazandı!

Gebze Center AVM, uluslararası 3 ödül kazandı!

Gebze Center AVM başarılı geçen bu örnek etkinlikle Uluslararası Hermes Ödülleri’nde 3 kategoride altın ödül almaya hak kazandı.

Gebze'nin ekonomik ve sosyal yaşamına önemli katkılar sağlayan Doğuş Grubu şirketlerinden Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'na bağlı Gebze Center AVM, pandemi döneminde bölge halkını üst düzey pandemi önlemlerinin alındığı nostaljik bir organizasyon ile buluşturdu. 

Gebze Center AVM bu ödül ile pandemi döneminde katma değer oluşturan ve sektörü için örnek teşkil eden uygulamalarının Türkiye ve yurt dışında tanıtımını sağladı. 3 kategoride altın ödül kazanan Arabalı Açık Hava Sinema Günleri etkinliğine 3 günde yaklaşık 2 bin kişi katıldı.

Sorumlu marka anlayışı ile sosyal mesafeli etkinlik

Gebze Center AVM, sorumlu marka anlayışı ile faaliyetlerini pandemi döneminde de aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Kapanma döneminde sosyal medya hesaplarından yaptığı canlı yayınlar, eğlenceli videolar ve dijital çocuk atölyeleriyle ziyaretçileriyle buluşan Gebze Center AVM, geçtiğimiz Haziran ayında bölgedeki ilk Arabalı Açıkhava Sinema Günleri etkinliğini düzenledi. Etkinlik kapsamında arabaların ön kısmı için özel olarak maskeler tasarlandı ve bu doğrultuda gelen misafirlere özel hijyen kurallarıyla ilgili bilgilendirme yapıldı. 

Pandemi döneminde güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Gebze Center AVM, uygulamaya aldığı hijyen ve güvenlik önlemleriyle de TSE - COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı kapsamında güvenli hizmet belgesi de almaya hak kazanmıştı. 

Doğuş GYO CEO'su Çağan Erkan konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Pandemi döneminde Doğuş GYO bünyesindeki tüm gayrimenkullerimizde önceliğimiz güvenli sosyal alanlar sağlamak oldu. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan düzenlemeler kapsamında başta iç mekanlarımızda yüzde 100 temiz hava sağlamak üzere gereken her türlü tedbiri almaya ve yatırımlarımızı bu yönde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Her hafta İl ve İlçe Denetim Komisyonları tarafından yapılan tüm denetimlerden en yüksek puanı alan Gebze Center AVM, Kocaeli'nde Türk Standartları Enstitüsü'nden “TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi” alan ilk AVM oldu. Güvenli çalışma, alışveriş ve sosyal alanlarıyla örnek bir AVM olan Gebze Center bünyesinde yürüttüğümüz arabalı açık hava sineması etkinliğinin Uluslararası Hermes Ödülleri'nde 3 kategoride altın ödüle layık görülmesinden son derece mutluyuz. Dünya standartlarındaki uygulamalarımız ve aldığımız üst düzey pandemi önlemleri çerçevesinde çok yakında misafirlerimizle sağlıkla buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

FİBA CP Yönetim Kurulu Üyesi & CEO'su Yurdaer Kahraman, global çapta yaşanan pandemi döneminde güvenli ve sağlıklı alışverişin merkezi olmayı hedefleyen Gebze Center AVM'nin aldığı ödül ile ilgili şunları paylaştı, “FİBA CPM AVM Kiralama ve Yönetim Şirketi'mizin her projesi gibi Doğuş GYO yatırımı olan Gebze Center da bizim için çok özel bir projedir. Gebze Center'ın bölgeye her zaman katma değer sağlayan ve bölge halkına en iyi şekilde hizmet vermeyi misyon edinmiş bir kültürü var. Bu yaklaşımla yön verilen çalışmaların Uluslararası geçerliliği olan en önemli kurumlardan birisi Hermes Creative Awards tarafından da 3 ayrı dalda altın ödül ile taçlandırılması bizi ayrıca mutlu etti. Ekiplerimiz arasındaki sinerjinin, hedeflediğimiz sürdürülebilir başarının ve daima yenilikleri takip etmemizi sağlayan yüksek motivasyonumuzun, bizleri çok daha güzel ödüllerle buluşturacağına inanıyorum” dedi.

Türkiye'nin önde gelen ticari gayrimenkul yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. FİBA CPM yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Gebze Center AVM hakkında ayrıntılı bilgi için www.gebzecenter.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Gebze Center AVM'den alışverişinize Volkswagen Passat kazanma şansı!
  • 24.11.2021 17:18

Gebze Center AVM'den alışverişinize Volkswagen Passat kazanma şansı!

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, 22 K ...

Gebze Center AVM'den okula dönüş kampanyası!
  • 10.09.2021 16:34

Gebze Center AVM'den okula dönüş kampanyası!

Gebze Center AVM, okullarda yüz yüze eğitimin başlaması için zillerin çalması il ...

Gebze Center AVM'den elektrikli araçlara özel şarj istasyonu!
  • 25.08.2021 11:10

Gebze Center AVM'den elektrikli araçlara özel şarj istasyonu!

Gebze Center AVM, fosil yakıtlardan arınmış, yepyeni ve temiz enerji ile çalışan ...

Gebze Center AVM'de AVVA ve Aker mağaza açtı
  • 29.06.2021 10:45

Gebze Center AVM'de AVVA ve Aker mağaza açtı

Gebze Center AVM’nin yeni markaları erkek giyiminde benimsediği smart casual tar ...

Gebze Center AVM'den kampçılara özel kampanya!
  • 18.06.2021 16:04

Gebze Center AVM'den kampçılara özel kampanya!

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, yepy ...

TEDİ, Gebze Center AVM'de açıldı
  • 03.06.2021 11:15

TEDİ, Gebze Center AVM'de açıldı

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, yeni ...