maritbet girişmaritbet
Capacity’de mağaza açmak için dünyaca ünlü markalar sıra bekliyor!

Capacity’de mağaza açmak için dünyaca ünlü markalar sıra bekliyor!

Özgün mimarisi, güçlü marka karması, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve fark yaratan çizgisiyle beş yıldır Bakırköy’ün en gözde alışveriş merkezi olan Capacity’de mağaza açmak için dünyaca ünlü markalar sıra bekliyor

 

Çok sayıda seçkin marka ile ziyaretçilerine kaliteli ve güvenli bir atmosferde hizmet verdiklerini ifade eden Capacity Genel Müdürü Özcan Ekşib, “Bugün Capacity çatısı altında 204 mağazamız bulunuyor. Bu markaların her biri kendi alanında öncü ve tanınmış markalar. Biz de Capacity olarak bünyemizdeki markalarla AVM sektöründe çok güçlü bir markayız. En hassas olduğumuz konu ziyaretçilerimize beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunabilmek. Capacity'de yer alan markaların kurumsallıkları, AR-GE yönetimleri, vitrin düzenlemeleri, ürün karmaları, fiyat politikaları ve sunuşları bizim için önem taşıyor.  Markalaşma sürecinde mağazalar belirleyici rol oynuyor.
 
Geldiğimiz noktada bugün Capacity'de yer almak isteyen ve başvuruda bulunan çok sayıda dünya markası var. Victoria Secret, Burberry, H&M, Cartier, Nautica, New Balance, Divarese, LTB, Lee Cooper bunlardan sadece birkaçı. Son dönemde Yargıcı, Gant, Forever New, Gratis, Yves Rocher, Puma, Swarovski, Campanola gibi değerli markaları bünyemize kattık. Ziyaretçilerimizi kalite ve güvenli bir alışveriş ortamında sevdikleri markalarla en kısa zamanda buluşturmayı hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.
 
Türkiye Nüfusunun 1,5 Katı Ziyaretçi
 
Özcan Ekşib ayrıca, “Capacity'nin beş yılda yaklaşık 100 milyon kişi tarafından ziyaret edildiğini, Türkiye nüfusunun 1,5 katı olan bu ziyaretçi sayısının gurur verici olduğunu ifade etti. 
 
2012 yılı süresince tespitlerine göre yaklaşık  500.000 turist ağırladıklarını, her sene bu rakamın artışı ile birlikte  2013 yılında toplam ziyaretçi sayılarını %15 oranında arttırmayı hedeflediklerini belirten Ekşib, iyi bir yönetimle AVM'ye değerli ve lokasyona uygun markaların kazandırılabileceğini, böylelikle mevcut marka gücünün de korunacağını belirtti. Marka gücünün alışverişte en belirleyici unsur olduğunu, doğru ve güçlü marka seçeneklerinin ziyaretçilerin tercihlerini etkilediğini, AVM'ye gelen ziyaretçilerin doğru işletme becerisiyle tekrar gelmeleri sağlanarak müşteri sadakati yaratılabileceğini de sözlerine ekledi.” 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

RoyalCert ve Capacity AVM'den güvenli alan belgesi anlaşması
  • 27.02.2021 16:43

RoyalCert ve Capacity AVM'den güvenli alan belgesi anlaşması

RoyalCert Türkiye ile Capacity AVM arasında "güvenli alan belgesi" için iş birli ...

H&M, 2021'de 250 mağazayı kapatmayı planlıyor
  • 02.10.2020 09:15

H&M, 2021'de 250 mağazayı kapatmayı planlıyor

İsveçli giyim devi H&M gelecek yıl 250 mağazasını kapatmayı planladığını duyurdu ...

Burberry’nin Bağdat Caddesi mağazası kapandı!
  • 14.08.2016 10:42

Burberry’nin Bağdat Caddesi mağazası kapandı!

Burberry’nin Türkiye'deki amiral gemisi olarak nitelendirilen Bağdat Caddesi mağ ...

H&M Point Bornova AVM'ye en büyük mağazasını açacak
  • 04.12.2014 12:11

H&M Point Bornova AVM'ye en büyük mağazasını açacak

İsveçli H&M (Hennes & Mauritz AB), Türkiye'deki en büyük mağazasını 3200 metreka ...

H&M ilk amiral mağazasını Bağdat Caddesi’nde açıyor
  • 20.02.2014 10:24

H&M ilk amiral mağazasını Bağdat Caddesi’nde açıyor

H&M Flagship mağazasını İstanbul’un en popüler alışveriş caddesi olan Bağdat Cad ...