Beylikdüzü’ne Veneris AVM geliyor! Eylülde açılıyor!

Beylikdüzü’ne Veneris AVM geliyor! Eylülde açılıyor!

İstanbul’un en hızlı büyüyen bölgesi Beylikdüzü’nde büyük bir iş fırsatı yatırımcıları bekliyor

 

Türkiye'de ilk kez, ev tekstili ve dekorasyon ürünlerini tek bir çatı altında toplayan dev alışveriş merkezi Veneris, işletmecileri kazançlı ve prestijli bir yatırıma davet ediyor.
 
2010'un sonbaharında kapılarını açmaya hazırlanan Veneris, 125 bin 500 metrekare kapalı alanda 403 mağazayla hizmet verecek. Veneris'te, mobilya, ev tekstili, elektronik ve beyaz eşyadan, aydınlatma, zemin kaplama malzemeleri, mutfak ve banyo ürünleri, bahçe mobilyaları, seramik, vitrifiye, duvar kağıdı, halı ve yapı markete kadar bir ev için gereken her şey bulunacak.
 
Adını Venüs'ten alan ve bolluğu, bereketi, aşkı temsil eden Veneris, ev için gereken ne varsa, en kalitelisini, en uygun fiyata, her zevke uygun alternatifleriyle sunan tüm marka ve perakendecileri bir araya getirecek.
İş potansiyeli açısından İstanbul'un en cazip noktası Beylikdüzü'nde 43 bin 825 metrekare kiralanabilir alana sahip olan Veneris,  yeme içme katı, geniş ortak alanları, çok amaçlı salonları ve diğer tüketim malzemeleri alanları ile de bölgenin en önemli ve en büyük yaşam merkezi olmaya da aday.
 
Anahtar teslimleri başladı
Nisan ayı itibariyle dükkan sahiplerine anahtar teslimlerine başladıklarını belirten Veneris AVM Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Arıcan, “Uzmanlaştığımız konu itibariyle Türkiye'de bir ilk olmaya hazırlanıyoruz. Türkiye'nin en büyük ev tekstili ve dekorasyon merkezi Veneris'in avantajlarını anlatmaya başladığımız günden bu yana perakendecilerin yoğun ilgisiyle karşılaştık. Kira sözleşmelerinin imzalanması ve pazarlama çalışmalarımız hızla devam ediyor. Hedefimiz üreticiden tüketiciye kaliteli ürünler sunabilmek” dedi.
 
Fırsatlar bölgesi  Beylikdüzü !
İstanbul'un en hızlı büyüyen bölgesi Beylikdüzü'nde bulunan Veneris'in büyük bir iş potansiyelinin tam merkezinde yer aldığını anlatan Arıcan, perakendeciler açısından şu avantajlara dikkat çekiyor:
 
“Nüfusu 2 milyona ulaşan bu bölge Veneris'in konumlanması açısından önemli bir lokasyon. Esenyurt beldesine bağlı Beylikdüzü bölgesinde, yaklaşık 100 bin yaşayan konut, inşaatı devam eden 40 bin yeni konutun hemen yanı başındayız. Böylesine büyük bir iş potansiyelinin tam merkezinde yer alması Veneris'i seçen perakendeciler için büyük avantaj olacak.”
 
Yakın çevre bulunan ulusal ve uluslararası alışveriş merkezlerinin oluşturduğu dev sinerjinin de altını çizen Arıcan, Veneris'e yürüme mesafesindeki Regnum, Yeşil İnşaat ve Milpark konutlarıyla kısa vadede bölgeye 18 bin konut daha ekleneceğini, böylece müşteri potansiyelinin hızla artacağını vurguluyor.
 
Tüm altyapısı ve donanımıyla tamamen hazır!
Henüz resmen açılmamasına rağmen, teknik ve işletme hizmetlerinin günü gününe yapıldığını belirten Arıcan, yürüyen merdivenlerine kadar tüm binanın ve altyapı hizmetlerinin faal durumda olduğunu söylüyor. İstanbulluları, ev ihtiyaçlarını tamamlamak için semt semt dolaşmaktan kurtaracak olan Veneris, buz pisti, keyifli yeme-içme katı ve terası, hipermarketi, çocukların vakit geçirebileceği sinema, tiyatro ve oyun alanları, cafe'leriyle de şehrin yeni yaşam merkezi olmaya hazırlanıyor.
 
-          Veneris AVM'nin inşaatı 2004 yılında başladı,  Mayıs 2006 yılında tamamlandı.
-          Projenin toplam yatırımı 75 milyon USD ; Veneris hayata geçtiğinde piyasa değerinin 100 milyon USD civarında olması bekleniyor.
-          Açılış tarihi: Veneris'in 1 Eylül 2010 tarihinde açılması planlanıyor.
-          Hedef : Veneris'e yılda 5,5 - 6 milyon ziyaretçi çekilmesi ve ayda 200 milyon lira ciro hedefleniyor.
 
İletişim bilgileri
Web: www.veneris.com.tr
Tel: 0 212 854 24 69
 

 
  • Etiketler:

Yorum Yaz