maritbet girişmaritbet
Autopia’da fiyatlar 150 bin dolardan başlıyor

Autopia’da fiyatlar 150 bin dolardan başlıyor

Keleşoğlu Group, Gül İnşaat’ın birlikte yaptığı Autopia Beylikdüzü'nde galeri fiyatları 150 bin dolardan başlıyor


Keleşoğlu Group, Gül İnşaat'ın birlikte yaptığı Autopia Beylikdüzü'nde galeri fiyatları 150 bin dolardan başlıyor.
Autopia'da 470 mağaza 120 bin m2 satılabilir ve kiralanabilir alan bulunuyor. İstanbul'da bugüne kadar birçok otel, konut ve AVM projesine imza atan Keleşoğlu Group, Gül İnşaat ortaklığı Beylikdüzü'nde 150 milyon dolarlık yatırımla Türkiye'nin ilk oto alışveriş merkezi inşaatına devam ediyor.

Bugüne kadar İstanbul'da çeşitli ortaklıklarla konut, ofis, alışveriş merkezi projeleri gerçekleştiren Keleşoğlu İnşaat ile Gül İnşaat 2012'de hizmete girecek otomobil alışveriş merkezinin içinde sadece otomobil ve otomobille ilgili her türlü donanım ve aksesuvar satışı yapılacak. Otomobil alışveriş merkezi Autopia'da 470 adet mağaza yer alacak. Üç stadyum büyüklüğünde olacak Autopia, 117 bin metrekare satılabilir ve kiralanabilir alana sahip.
 
Otomobil alım satımı dışında otomobil müzayedelerine ve yeni modellerin lansmanlarına da ev sahipliği yapacak olan Türkiye'nin Autopia'da yetkili otomobil servisleri, sigorta, araç alım-satım şirketleri ve bankalar ile ziyaretçiler işlemlerini Autopia dışına çıkmadan hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek.
 

Autopia iletişim bilgileri

Web: www.autopia.com.tr
E-posta: [email protected]
Tel: 0212 853 33 13
 

  • Etiketler:

Yorum Yaz