nidapark istinye

Nidapark İstinye'de banka kredisi ve vade farkı yok!

Konut Projeleri 10.09.2020 09:03

Tahincioğlu Gayrimenkul imzası taşıyan Nidapark İstinye projesinde banka kredisiz, vade farksız ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Emlak Konut GYO ve Tahincioğlu Gayrimenkul ayrıcalığıyla inşa edilen Nidapark İstinye projesinde benzersiz bir ödeme planı sunuluyor. Projeden banka kredisiz, hayat sigortasız, dosya masrafsız ve vade farkı olmadan ev sahibi olmak mümkün. Banka kredisiz, 60 ay sıfır faizle vade yapılıyor. Ödemeler 2. yılda başlıyor. Diğer bir ödeme koşuluna göre ise; 120 ayda yüzde 0,79 vade farkıyla taksit yapılıyor.

Nidapark İstinye'de geniş terasları, bahçe katı daireleri ve muhteşem konumuyla şehrin merkezinde doğa ile iç içe bir yaşam sunuluyor. Nidapark İstinye projesi Panorama, Vadi ve Koru etaplarından oluşuyor. Nidapark İstinye Panaroma 24 blok 202 bağımsız bölüm, Nidapark İstinye Koru 12 blok 134 bağımsız bölüm ve Nidapark İstinye Vadi 19 blok 202 bağımsız bölümden oluşuyor. Bahçe üzerine 4 ve 5 katlı olarak tasarlanan bloklarda 2+1'den 5+2'ye kadar farklı konut tipleri bulunuyor. Teslimler yıl sonunda yapılacak.