Balance Güneşli / Balance Gayrimenkul

Balance Gayrimenkul firmasının Balance Güneşli projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Balance Güneşli

Balance Güneşli, yeni ulaşım yatırımlarına komşu!

Konut Projeleri Emine Pile 01.12.2015
İstanbul'un en değerli lokasyonlarından olan Güneşli'de hayata geçirilen yeni nesil ofis projesi Balance Güneşli stratejik konumu ile dikkat çekiyor.
İstanbul'un yeni ticaret merkezi olarak adlandırılan Basın Ekspres Caddesi üzerinde yükselen Balance Güneşli, iş merkezleri ve havaalanlarına yakınlığı, ulaşım rahatlığı sağlayan stratejik konumu ile ciddi avantajlar sunan değerli  bir yatırım aracı olarak görülüyor. Teknik alt yapısı, mimarisi ve şirketlere sunduğu özel hizmetler ve sosyal donatıları ile Balance Güneşli İstanbul'un bölgenin tek A plus ofis projesi...

İstanbul'un yeni çekim merkezi...

İstanbul Avrupa Yakası'nın en gözde yerleşim merkezlerinden Basın Ekspres Yolu,  batısında Küçükçekmece, doğusunda Bağcılar ve Bahçelievler, kuzeyinde Başakşehir, Güneyinde Bakırköy ve Ataköy ile hızla gelişen ilçelere sınır olması,E-5, Tem ve sahil yollarını birbirine bağlayan özel konumu çevresindeki Mahmutbey gişeleri, Atatürk Havalimanı, Bakırköy İDO, Yenikapı İDO iskeleleri ile yoğun bir ulaşım aksına sahip...

Finans, turizm, ticaret merkezi, nitelikli iş ve konut projeleri, kamu yatırımları ile İstanbul'un en hızlı büyüyen ve Merkezi İş Alanı olarak ilan edilerek değerlenen bölgesi Basın Ekspres Yolu ve çevresinde; Tekstilkent, Masko, İstoç, İkitelli OSB, Kuyumcukent ve Türkiye İhracatçılar Meclisi ile  global dünyanın gözdesi fuar ve kongre merkezleri, CNR Expo, DTM ve Olimpiyat Stadı yer alıyor.

Tüm bunların yanı sıra bölge; her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz alışveriş merkezlerine, önemli sağlık kuruluşlarına, bir çok eğitim kurumuna, zincir otellere pek çok kamu kuruluşuna ev sahipliği yapıyor. Yoğun iş hacmi sağlayan yatırımlarla çevrelenmiş Balance Güneşli'nin Tem Otoyolu'na 2, Mahmutbey Gişelere 6, E-5 otoyoluna 7 ve Atatürk Havalimanı'na 8 km. uzaklıkta olması, önümüzdeki yıllarda kullanıma açılacak; 3. havalimanına,  3. köprüye ve Kuzey Marmara otoyolu bağlantı yollarının üzerinde yer alması ile stratejik bir konum avantajı sağlıyor. 

Bölgenin değeri, metro çalışmalarıyla gün geçtikçe artıyor

Bugün metro ve metrobüs duraklarının yanı başında olan Balance Güneşli, yakın gelecekte kullanıma açılacak ulaşım yatırımlarına yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Halkalı'dan Gebze'ye kadar ulaşım sağlaması beklenilen 65,5 km uzunluğundaki yüzeysel metro hattı, Mecidiyeköy'ü Mahmutbey Basın Ekspres Yoluna bağlayacak yüzeysel metro hattı, 3. havalimanını Halkalı'ya bağlayacak metro hattı, Bakırköy'e ulaşımda milyonlarca kişiyi taşıyan deniz otobüsü hattının metro hattıyla Bağcılar'a bağlanması ve Boğaz Köprüsünü Basın Ekspres yolu üzerinden Atatürk Havalimanına bağlayacak Kuzey Marmara hattıyla Balance Güneşli çok daha merkezi bir konuma taşınarak yatırım değerini arttırıyor. 

Balance Güneşli,  yatay ve dikey bloklarında yer alan 40 m2'den 1700 m2'ye kadar farklı büyüklükteki Stüdyo Ofis, Loft Ofis, Cadde ve Plaza Ofisleri, Yaşam sokağındaki cafe, restoran ve mağazaları, zengin sosyal olanakları,  araçsız yürüyüş yolları, özenle şekillendirilmiş peyzajı, yeşillendirilmiş kat bahçeleriyle bölgeye değer katan bir ofis projesi. 

Balance Güneşli