seyrantepe polis lojmanları arsası
Haberler / TOKİ - Emlak Konut GYO / Emlak Konut Sarıyer Ayazağa arsası ihaleye çıkıyor!

Emlak Konut Sarıyer Ayazağa arsası ihaleye çıkıyor!

TOKİ - Emlak Konut GYO 25.02.2021 13:23

Seyrantepe Polis Lojmanları'nın yer aldığı arsayı kapsayan Emlak Konut Sarıyer Ayazağa ihalesi ikinci kez 9 Mart 2021 günü yapılacak.

Emlak Konut GYO, Seyrantepe Polis Lojmanları arsasının bulunduğu Sarıyer Ayazağa arsa ihalesini yeniden düzenliyor. Daha önce ihalesi yapılan ve Ebruli İnşaat tarafından satın alınan arsanın satış süreci, Emlak Konut GYO tarafından iptal edilmişti. O süreçte Ebruli İnşaat satış toplam geliri olarak 4 milyar 225 milyon TL, şirket payı olarak ise yüzde 36 oranında 1 milyar 521 milyon TL'lik teklifle ihaleyi kazanmıştı. 

Emlak Konut Sarıyer Ayazağa İhalesi Ne Zaman Yapılacak

Emlak Konut GYO, bir kez daha satışa çıkardığı arsasının ihalesinde ilk oturum tarihini 9 Mart 2021 günü saat 11.00'de gerçekleştirilecek.

Seyrantepe Polis Lojmanları Kime Satıldı

Seyrantepe Polis Lojmanları'nın olduğu arsa olarak bilinen taşınmazın ihalesinde kazanan Ebruli İnşaat olmuş ancak Emlak Konut GYO aynı gün ihaleyi iptal etmişti. Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarının katıldığı ihalede kıyasıya bir süreç yaşanmıştı. İhaleyle birlikte Seyrantepe Polis Lojmanları yıkım süreci de başlamış olacak.

emlak_konut_sariyer_ayazaga_ihalesi_seyrantepe_polis_lojmanlari