<

Göksu Life / GKS Yapı

GKS Yapı firmasının Göksu Life projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Hasan Göksu GKS Yapı

GKS Yapı üç yılda 500 bin metrekareye ulaşacak

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 09.04.2015
Çeyrek yüzyıla yaklaşan inşaat ve konut tecrübesini kentsel dönüşüm alanında değerlendiren GKS Yapı, İstanbul’un tamamında proje geliştirecek.
Bu zamana kadar Gaziosmanpaşa, Bağcılar, Esenler ve Küçükköy başta olmak üzere birçok lokasyonda konut projeleri geliştiren GKS Yapı, gözünü daha büyük hedeflere dikti. Firma 3 yıl sonra yaptığı inşaat alanlarının toplamını 500 bin metrekareye ulaştırmanın hesaplarını yapıyor.

Şu anda yoğunluklu olarak Güneşli'de projeler geliştiren GKS Yapı markalı konut liginde üst sıralara tırmanıyor. Kuruluşundan bu yana yüzlerce konut teslimatı gerçekleştiren GKS Yapı, Bağcılar ve özellikle Güneşli'de bölgenin firması olarak bilinirken satış sonrası hizmetleri aksatmıyor. 

Şantiye tozu yutarak yükseldiler

GKS Yapı'nın şimdiye dek Pendik'te Kiptaş Aydos Villalları, Eyüp, Bahçelievler ve Bağcılar'da hasılat paylaşımı ve kat karşılığı projeler geliştirdiğini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Göksu, şu anda üç projenin şantiyesini yürüttüklerini, üç proje ile de görüşmede olduklarını ifade etti. Göksu, imalatı devam eden 150 bin metrekarenin 100 bin metrekaresinin iş merkezi olduğunu, konut dışında ticari gayrimenkul ve fabrika binası inşasında da tecrübeli olduklarını söyledi.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

GKS Yapı Güneşi GKS Yapı Hasan Göksu