Yalova Gayrimenkul Fuarı'nda Beyttürk İnşaat standı

Beyttürk İnşaat, Yalova Gayrimenkul Fuarı’nda büyük ilgi gördü!

Sektörden Haberler Ayşe Özlem Kuruca 17.08.2015
Yalova’nın projelerinin uluslararası alanda tanıtıldığı, Yalova Gayrimenkul Fuarı 14-16 Ağustos 2015 tarihleri arasında Yalova’da yapıldı.
Türkiye ile Arap coğrafyası ve dünya gayrimenkul sektöründeki risk ve fırsatların gündeme getirildiği zirvede, Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman konuşma yaptı.  

Körfez yatırımcılarının Türkiye'de konut sahip olmayı istediklerini belirten Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman, “ Yalova'da körfez ülkelerinden yüksek talep gören projelerimiz mevcut. Bu Fuarda satış odaklı çalışmalar değil tanıtım çalışmaları yaptık. Burada uluslararası birçok yatırımcı ile bir araya gelme fırsatımız oldu. Yalova ile birlikte dolayısıyla ülkemizin tanıtımını yapmış oluyoruz. Beyttürk olarak Körfez ülkelerinin önde gelen firmalarından çok sayıda ortaklık teklifi aldık.” dedi. 

Fuarda ayrıca Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tahsin Becan, beraberlerindeki heyet ile birlikte, Beyttürk standını ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman'dan projeler hakkında bilgi aldı.

Beyttürk İnşaat Yalova Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi