Arap-Türk Gayrimenkul Zirvesi

Arap-Türk yatırımcısı bu zirvede buluşuyor!

Sektörden Haberler Emine Pile 24.04.2015
Bu yıl 9.’su düzenlenecek olan Arap-Türk Gayrimenkul Zirvesi, yerli-yabancı yatırımcıyı biraraya getirecek.

Gayrimenkul dünyasının dev isimlerini buluşturan ve yabancı yatırımcının Türkiye'ye bakış açısını değiştiren Arap-Türk Gayrimenkul Zirvesi bu yıl da büyük fırsatlar sunacak. Körfez ülkelerinden özellikle Abu Dabi, Kuveyt, Katar olmak üzere Bahreyn, Umman, Ürdün, Suudi Arabistan, İran ve Irak'tan seçkin yatırımcıları ağırlayacak olan Zirve, 25-26 Nisan tarihlerinde Hilton Convention Center İstanbul'da gerçekleştirilecek. 

'Emlaktasondakika.com' SPONSORLUĞUNDA CANLI YAYIN!

Emlak ve gayrimenkul sektörünün nabzını tutan, canlı yayınları ile adından söz ettiren emlaktasondakika.com 9. Arap-Türk Gayrimenkul Zirvesi'nde de sektör temsilcilerinin görüşlerini paylaşacak.

Zirve'nin medya sponsorluğunu üstlenen emlaktasondakika.com CANLI YAYIN bağlantısı ile bir kez daha sektörün gözü kulağı olacak.  

Türkiye, Arap coğrafyası, dünyadaki gayrimenkul sektörüne genel bakış, gayrimenkul sektörünün geleceği gibi konuların ele alınacağı Arap-Türk Gayrimenkul Zirvesi emlaktasondakika.com tarafından canlı olarak yayınlanacak. 

ZİRVE'NİN SEKTÖREL SPONSORLARI!

TÜRK FİRMALARI FUARDA BÜYÜK SES GETİRECEK!     

Dev projelere imzalar atan ve uluslararası arenada büyük ses getiren Türk gayrimenkul sektörü de yabancı yatırımcı ile biraraya gelecek.

Ana sponsorluğunu DKY İnşaat'ın ve Daleel Group'un üstlendiği Zirve'de Türk inşaat firmaları Körfez ülkelerinden gelen misafirleri ağırlayacak. Önemli işbirliklerine de fırsatlar sunan etkinlik yatırımcılar için yeni imkanlar doğuracak. 

ZİRVE'YE KATILACAK YERLİ-YABANCI BAZI FİRMALAR: 

DKY İnşaat
Daleel Group
SİNPAŞ 
Sİ Yapı 
AC Yapı 
Levent Life
Eyfel Yapı
MAR Yapı
EA İnşaat
NEO Yapı
Beyttürk
Mesken İnşaat
Semerkand
Karadağ İnşaat
Gate İstanbul 
Kotanlar İnşaat
Realty Port
Şirin Grup
DEPAR
Erbatu
AFİK
İnterlinks
AKS
BA Legame
UPN
DVC Gayrimenkul 
SHM STOWERS
Miracles
AJ Investment
I Can Buy
Realti Aquarji

Yalova
Kuveyt


Zirve'ye katılan firmaların stand alanları için tıklayın!

Arap-Türk Gayrimenkul Zirvesi