Varyap Yalıkavak / Varyap

Varyap firmasının Varyap Yalıkavak projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
varyap yalikavak

Varyap Yalıkavak yüzde 300 prim vaadiyle satışta!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 30.09.2016
Varyap, Bodrum Yalıkavak'taki yeni projesini basına tanıttı. Fiyatların 390 bin eurodan başladığı proje, teslim tarihi 2018'de yüzde 300 prim yapacak.
Varyap, Yalıkavak'taki yeni projesini basına tanıttın. Arsayla birlikte 100 milyon euroluk yatırım değerine sahip olan Varyap Yalıkavak'ta 150 milyon euro ciro hedefleniyor. Daire fiyatlarının 390 bin euro ile 1 milyon 200 bin euro arasında değiştiği Varyap Yalıkavak projesinde 60 ev bulunuyor. Yüzde 300 prim yapması beklenen projede ortalama metrekare fiyatı 5 bin euro olarak belirlendi. Teslim tarihine kadar metrekare fiyatının 15 bin euroya çıkması beklenen Varyap Bodrum Yalıkavak projesinin içerisinde dünyaca ünlü otel zinciri olacak. Konumuyla öne çıkan Varyap Yalıkavak ödeme seçeneklerinde yüzde 30 peşinat ödeyip kalan bölümü 30 ayda sıfır faizle kapatma fırsatı sunuluyor.

Yalıkavak projesine talep çok

Toplantı sırasında projeyle ilgili önemli bilgiler kataran Varyap CEO'su Erdinç Varlıbaş ‘Bugün, Bodrum'daki ikinci projemiz olan Yalıkavak'ı tanıtıyoruz. 60 rezidans konutumuzdan yüzde 15'ini lansman öncesini sattık. 22 bin metrekare arsa üzerine inşa ettiğimizolan Varyap Yalıkavak'ın inşaat büyüklüğü 30 bin metrekare olarak belirlendi. Görüşmelerini sürdürdüğümüz otelin 110 odalı olması planlanıyor. Yalıkavak projesinin inşaatına Mart 2016'de başladık ve bu yatırımımızda dubleks, rezidans ve villa tarzında evlere yer verdik. Özellikle Ortadoğu ve Katar başta olmak üzere yabancıların projemize ilgisi var' diye konuştu. 

Varyap Yalıkavak projesinin kısa filmi...

Varyap, İstanbul ve Bodrum'da yeni projeler üretecek

Palmarina projesinin Bodrum'a büyük değer kattığını ifade eden Varlıbaş ‘Varyap olarak Bodrum ve İstanbul'da önemli yatırımlarımız olacak. Ataşehir'de Metropol İstanbul projemizde son yıla girdik. Burada yabancılara 200 milyon liralık bir satış oldu. Önümüzdeki dönemde Anadolu Yakası'nda 500-1000 konut arasında yeni projeler üreteceğiz. Önümüzdeki 4 yıllık süreçte 150 milyon euroluk yatırım yapacağız. Şu an Yalıkavak projesinin üzerinde hızla çalışıyoruz. Bodrum'un Tuzla, Yalıkavak ve Bitez bölgelerinde projelerimiz olacak. Bu bölge, İstanbul, Ankara ve İzmir'in arka bahçesi. Varyap olarak özellikle Bodrum'da önemli tecrübeler kazandık.' ifadelerini kullandı.

2017 sektörün patlama yılı olacak

Son dönemde yaşanan gelişmeleri ve gayrimenkul piyasasını masaya yatıran Erdinç Varlıbaş ‘Geçmiş dönemde olumsuz gelişmeler yaşadık ancak bugün dimdik ayaktayız. Yabancı basın bu süreçte ülkemiz üzerinde olumsuz bir etki oluşturmaya çalıştı. Bugün, dimdik ayaktayız ve hem sektör hem de Varyap olarak tüm projelerimize hızla devam ediyoruz. Ekonomi, beklenti ve insanla birlikte hareket eden bir olgu. Gayrimenkul sektörünün önümüzdeki 20 yıl boyunca hareketliliğini yitireceğini düşünmüyorum. Özellikle 2017 yılı emlak ve gayrimenkul piyasasınını patlama yılı olacak. Büyüyen ekonomiler yavaşlayabilir ancak büyümesini sürdürürler. Bugüne kadar yıllık oran incelendiğinde fiyatların düştüğünü görmedik. Türkiye'nin çok önemli dinamikleri var. Bu nedenle emlak fiyatları geriye gitmeyecektir. Emlak Konut GYO'nun başlattığı kampanya ve konut kredisi faizlerinin düşmesi, sektöre büyük bir hareketlilik kazandırdı' ifadelerini kullandı.

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

varyap yalıkavak varyap yalıkavak projesi varyap yalıkavak fiyatları varyap bodrum 2016 varyap istanbul