Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap / Kiptaş

Kiptaş firmasının Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vaditepe Göl Evleri

Vaditepe Göl Evleri nerede?

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 30.04.2015
KİPTAŞ ve Binres İnşaat ortak yatırımı ile inşa edilen Vaditepegölevleri, Bahçeşehir'in en merkezi noktasında yer alıyor.
ESD - İstanbul'un değer kazanan ve son derece planlı gelişen bölgesi Bahçeşehir'de inşa edilen Vaditepe Gölevleri'nde 357 konut ve 52 ticari ünite yer alıyor.

Mimari özellikleri dikkat çekiyor

18 bin 500 metrekare arsa alanına sahip projenin inşaat alanı 100 bin metrekare olarak açıklandı. Yaklaşık 1000 kişinin yaşayacağı Bahçeşehir Vaditepe Gölevleri'nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. 69 ile 234 metrekare aralığındaki daireler, mimari ve proje özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Hayal ettiğiniz mimari ve tasarım ile hayata geçirilen Vaditepe Göl Evleri'nde cadde üstünde sıra sıra ferah mağazalar, palmiye ağaçları ve cephe tasarımları bulunuyor.

İşte Vaditepe Göl Evleri projesinin tanıtım filmi;

 

Gölevleri Vaditepe fiyat

Nisan ayı sonuna kadar 199 bin liradan başlayan lansman fiyatlarıyla satışların devam ettiği projede geniş yeşil alanları ve göl manzarası mevcut.

İşte GölevleriVaditepe projesinin foto galerisi;

Vaditepe Gölevleri nerede yükseliyor?

TEM Otoyoluna oldukça yakın bir mesafede konumlanan Göl Evleri Vaditepe, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul'un güzergâhına da çok yakın bir lokasyonda yükseliyor. Ulaşım açısından da avantajlı bir konumda bulunan Vaditepe Gölevleri, Bahçeşehir'e 2019'da gelmesi planlanan Marmaray ve metro hatlarının yanı başında yer alıyor.

Vaditepe Gölevleri Aralık 2017'de teslim

Foto galerisine bakıldığında da anlaşılacağı gibi, eşsiz gölet manzaralı Gölevleri Vaditepe projesinin sosyal olanakları arasında; fitness center, sauna, kreş, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, okul, spa, futbol sahası, voleybol sahası ve süs havuzu yer alıyor. Kiptaş Vaditepe Göl Evleri'nin 2017 yılının Aralık ayında sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.

Vaditepe Gölevleri İletişim Bilgileri
Web: http:///vaditepegolevleri.com
Telefon: 0 850 205 45 65

Emlaktasondakika.com

Vaditepe Göl Evleri Vaditepe Göl Evleri nerede Vaditepe Göl Evleri Bahçeşehir Kiptaş Binres İnşaat