Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
başakşehir vadişehir temel atma

Vadişehir projesinin temelleri Başakşehir'de atıldı!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 28.03.2015
Irmak Group, Irmakkent, Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığında hayata geçirilen Vadişehir'de satış ofisi hizmete açıldı.
Başakşehir'de çok özel bir lokasyonda hayata geçirilecek olan ve 4 etap şeklinde tasarlanan Vadişehir projesinin temelleri atıldı. Satış ofisinin de hizmete açıldığı gün, projenin ortaklarıyla birlikte yatırımcılar yoğun ilgi gösterdi.

Dev merkezlerin yanı başında

50 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa edilecek olan Vadişehir projesi konum olarak Olimpiyat Stadyumu ve yapılacak olan Botanik Park'a çok bir konumda yer alıyor. İstanbul'un son dönemde parlayan yıldızı olan Başakşehir bölgesindeki proje Özgüven Mimarlık'tan Uğur Özgüven tarafından tasarlandı.

vadişehir temel atma töreni

4 büyük firma burada buluştu

606 daire ile birlikte 40 ticari birimin bulunduğu Vadişehir projesinin yüzde 75'lik bölümü yeşil alan olarak ayrıldı. TEM Otoyolu'nun ve metronun yanı başında hayata geçirilecek olan dev proje Irmak Group, Irmakkent, Çolakoğlu Group, Bordo Yapı ve İntes Yapı ortaklığının imzasını taşıyor.

Geniş daireler, lüks sosyal alanlar

Geniş yürüyüş alanlarının yer alacağı proje 200 bin metrekarelik yapı alanına sahip olacak. 4 adet kapalı yüzme havuzunun bulunacağı Vadişehir'de geniş otopark alanları yer alacak. Eşsiz vadi manzarasıyla ön plana çıkan dev proje 3. Havalimanı'na yakın bir konumda yer alacak. Hemen karşısında 5 bin yatak kapasiteli şehir hastanesinin devam ettiği Vadi Şehir Konutları'nda konak tipinde 200-210 metrekarelik 4+1'ler ve toplu konut tarzı kulelerde bulunacak 2+1 ve 3+1'ler bulunuyor.

vadişehir başakşehir ırmak group maketi

İlk teslimler 24 ay sonra

Yaklaşık 100 milyar dolarlık devlet projesine ev sahipliği yapan Başakşehir'de hayat bulacak Vadişehir konut projesinde ilk teslimler 24 ay sonra gerçekleşecek. Herhangi bir reklam organizasyonu olmamasına rağmen yoğun bir talep gören Vadişehir'in yapımcı firmaları sayıdan daha fazla niteliğe önem veriyor.

vadişehir başakşehir örnek daire resimleri

Uğurcan Tokay / emlaktasondakika.com

başakşehir vadişehir vadişehir evleri başakşehir vadişehir teslim tarihi vadi şehir nerede