Skyland İstanbul / Eroğlu Gayrimenkul

Eroğlu Gayrimenkul firmasının Skyland İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
skyland istanbul

Skyland İstanbul’da daire fiyatları 692 bin liradan başlıyor

Konut Projeleri Kerim Çırak 30.08.2016
Eroğlu Gayrimenkul’ün Seyrantepe’de inşa ettiği Skyland İstanbul projesinde daire fiyatları 3 milyon 836 bin liraya kadar çıkıyor.
Daire fiyatlarının 692 bin liradan başladığı Skyland İstanbul projesi, Seyrantepe'de Türk Telekom Arena Stadı'nın yanı başında konumlanıyor. Skyland İstanbul projesi, Seyrantepe'de bulunduğu konum itibariyle, TEM Otoyolu, metro ve köprü yollarına kısa mesafede yer alıyor. Ulaşımda rahatlık sağlayan proje, geniş bir alanda yükselmeye devam ediyor. 

46 bin metrekarelik alanda inşa edilen Skyland İstanbul'da, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Skyland İstanbul projesinde konutların alanları, 50 ile 322 metrekare arasında değişiyor.

Ödeme seçenekleri

Konut tiplerine göre fiyatlarının da değiştiği projede, 692 bin liradan başlayan daire fiyatları, 3 milyon 836 bin lira arasında değişiklik gösteriyor. Skyland İstanbul projesi uyguladığı kampanya ile yatırımcılarına, yüzde 20 peşinatla 120 aya kadar yüzde 0.70 faizle kredi verebiliyor. Projeden daire sahibi olanlar, Mart 2017'de Skyland İstanbul'la buluşacak.

Eroğlu Gayrimenkul Skyland İstanbul Skyland İstanbul