semt bahçekent

Semt Bahçekent projesinde yüzde 5 peşinat ile ödeme seçenekleri!

Konut Projeleri 21.04.2017 16:59

Bahçekent'te hayata geçirilen Semt Bahçekent projesinde lansmana özel yüzde 5 peşinatla ödeme seçenekleri bulunuyor.

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Semt Bahçekent projesi iki etaptan meydana geliyor. 669 daire ve 26 ticari alanı bulunan proje, 23 bin 264 metrekarelik arsa alanını kapsıyor. Proje Haziran 2019'da teslim edilmeyi hedefliyor. 

En düşük konut fiyatı 195 bin lira olan projenin en düşük metrekare birim fiyatı ise 2 bin 950 lira olarak belirtiliyor. Bahçekent'te hayata geçirilecek olan proje, Emlak Konut Esenyurt Hoşdere 6. Etap arsası üzerine inşa ediliyor. 

Yüzde 5 peşinat

Proje içerisinde yer alan sinema salonu, market, kapalı otopark gibi hizmetler ile Sur Yapı, birçok sosyal donatıyı konut alıcıları ile buluşturuyor. Ayrıca Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Metrekare fiyatlarının 3 bin 800 TL civarına geldiği bölgede tanıtıma özel 2 bin 950 TL'den satışa çıkarak hem oturumcuya hem de yatırımcıya ilk günden kazandırmayı hedefliyoruz. Üstelik tanıtıma özel yüzde 5 peşinatla satışlara başlıyoruz." açıklamasını yaparak Semt Bahçekent projesinde lansmana özel yüzde 5 peşinatla ödeme seçeneğinin sunulduğundan söz etti.