sarphan finans park otel iptali

Sarphan Finans Park’ın otel bloğu iptal edilip ofise çevrildi!

Konut Projeleri Uğurcan Tokay 20.02.2015
İstanbul Finans Merkezi'nin yanı başında yer alan Sarphan Finans Park'ta otel bloğu ofis çevrildi ve 300 birim atışa açıldı.
Sarp Group tarafından Ataşehir'de Finans Merkezi'nin yanı başında inşa edilen Sarphan Finans Park'ta önemli bir değişiklik meydana geldi. Projede otel olarak lanse edilen blok, ofise çevrildi ve satışlara başlandı.

VIP ofis olarak satışa açılan blokta büyüklükleri 48 metrekareden başlayıp 800 metrekareye kadar yükselen 300 ofis bulunuyor. Eksi 8 katı otopark olarak tasarlanan bloğun zemin katında 20 dükkanlı çarşı bulunuyor.

epp

İlk olarak 11'inci katı satışa açılan ve bu bölümde sona gelen projenin 10'uncu katı da alıcılarını bekliyor. Birleştirilebilir ofis sistemine sahip olan blokta concierge hizmetleri yer alacak. Tuz odaları, spor alanları gibi seçeneklerin de bulunacağı VIP ofis etabında ortalama metrekare fiyatı 20 bin lira olarak belirlendi.

Sarphan Finans Park'ta teslim takvimi ise belli oldu. 2015 yılı Mart ayı sonunda C bloktaki standart ofisler teslim edilecek. Daha sonra rezidans, konut bölümünde yaşam başlayacak. Son olarak VIP ofisler Ekim 2015'de sahipleriyle buluşacak. Böylece 2015 yılı sonunda Sarphan Finans Park'ın tamamında yaşam başlamış olacak.

UğurcanTOKAY / emlaktasondakika.com

sarphan finans park otel iptal sarphan finans park vip ofis