Piyalepaşa İstanbul / Piyalepaşa Gayrimenkul

Piyalepaşa Gayrimenkul firmasının Piyalepaşa İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Piyalepaşa İstanbul

Piyalepaşa İstanbul’da yaşam 2018’de başlıyor

Konut Projeleri Emine Pile 25.04.2016
Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından İstanbul’un en eski semtlerinden Beyoğlu’nda hayata geçirile Piyalepaşa İstanbul’da çalışmalar hızla ilerliyor.
Türkiye'de özel sektör tarafından hayata geçirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul, karma kullanım projesi olarak hayata geçiriliyor. Konut, rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı'ndan oluşan Piyalepaşa İstanbul'da stüdyo dairelerden 4+1 dairelere kadar her türlü konut tipi bulunuyor.

Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından Beyoğlu'nda hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesi...

 

ÖDEME SEÇENEKLERİ ŞÖYLE:

 • Peşin Ödemeler de  %5 indirim
   
 • %35 Peşin – 24 aya kadar “0” faiz ile senet
 • %50 peşin 36 ay “0 faiz”
   
 • %35 Peşin – 36 ay vade “0,30” vade farkı ile senet
 • %35 Peşin  48 aya kadar “0,45”
 • %50 Peşin  48 ay “0,30”
 • %35 Peşin 12 ay vade “%3” indirim
   
60 yıllık Polat güvencesiyle 82 dönüm arazi üzerinde tarihi semte renk getirecek olan Piyalepaşa İstanbul, nostaljik bir proje olarak tasarlandı. Selçuklu ve Osmanlı mimarisinin izlerini taşıyan proje yüksek binalar yerine balkonlu, yatay konseptli alçak binalardan oluşuyor. Bölgenin tarihi dokusuna uygun olarak inşa edilen projede 9 adet 760 konut bloğu bulunuyor. Ayrıca 16 katlı tek bloktan oluşan rezidansta 190 adet daire yer alıyor. 1+0 dairelerin 706 bin 200 liradan başlangıç gösterdiği Piyalepaşa İstanbul'da dairelerin fiyatı ise 2 milyon 334 bin liraya kadar yükseliyor. Teslimlerin Ocak 2018 başlayacağı Piyalepaşa İstanbul uygun ödeme seçenekleri ile de dikkat çekiyor. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Piyalepaşa İstanbul piyelpaşa gayrimenkul beyoğlu emlak beyoğlu konut beyoğlu gayrimenkul