İnistanbul Lokal / İş GYO - NEF

İş GYO - NEF firmasının İnistanbul Lokal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Nef İstanbul Lokal projesinin genel görünümü

Nef-İş GYO bu kez İnistanbul Lokal ile ses getirecek

Konut Projeleri Emine Pile 03.09.2015
Nef ve İş GYO’nun Topkapı’da hayata geçirdiği İnistanbul Gala’nın büyük bir ilgi görmesinin ardından ikinci proje İnistanbul Lokal geliyor.
İnşaat ve gayrimenkul sektörünün dev isimlerinden Nef ve İş GYO'nun işbirliği ile hayata geçirilen İnistanbul Gala'nın büyük ses getirmesi yeni bir projeye ilham verdi. 

Lansman öncesi büyük merak uyandıran İnistanbul Gala, arkasına aldığı iki güçlü inşaat firması ve yatırımcıya güven veren kaliteli yapısı ile dikkatleri üzerine çekti. Gerek ulaşım lokasyonlarına yakınlığı gerek ödeme kolaylığı ile beğeni toplayan projede 3 hafta içinde 875 konut satıldı. 

En düşük daire fiyatı 320 bin TL!

NEF ve İş GYO'nun ilk projesi İnistanbul Gala'nın yoğun bir ilgi görmesinden dolayı yeni proje İnistanbul Lokal'in lansman tarihi 6 ay öne çekildi.

Avantajlı ev fiyatlarından yararlanmak isteyenler için lansman öncesi ilk 200 daireyi satışa sunan İnistanbul Lokal'de en düşük daire fiyatı 320 bin TL'den başlıyor. İnistanbul Lokal projesinde ev alacaklara yüzde 1 peşinat ve yüzde 0,94 oranında faiz oranıyla uygun ödeme koşulları sunuluyor.

15 Eylül'de satışa çıkıyor 

Topkapı'da, eski Şişecam fabrikasının bulunduğu alanda, İnistanbul Gala'nın yanı başında yükselen İnistanbul Lokal, metro hattına yakınlığıyla yatırımcıların dikkatini üzerine çekiyor. 

15 Eylül'de satışa çıkacak İnistanbul Lokal'in de kısa sürede rekor satış gerçekleştireceği düşünülüyor.

İnistanbul Lokal'in sosyal donatıları da zengin 

Yatırımcısına ayrıcalıklı bir yaşam sunacak olan İnistanbul Lokal projesinde yüzme havuzu, basketbol sahası, oyun alanları, fitness center, kapalı otopark, kreş, mescit, sinema, asansör ve güvenlik ile futbol alanları bulunacak.

Emine Pile/Emlaktasondakika.com 

İnistanbul Lokal