Koordinat Çayyolu / YP İnşaat A.Ş.

YP İnşaat A.Ş. firmasının Koordinat Çayyolu projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Koordinat Çayyolu

Koordinat Çayyolu ile Ümitköy'e taze kan!

Konut Projeleri emlaktasondakika.com 02.11.2016
Markalı konut projeleri, yeni yerleşim yerlerini ortaya çıkarırken, köklü semtlere ilgiyi azalttı.
Ankara'nın en gözde semtlerinden Ümitköy ise bu dezavantajı, inşasına başlanan yeni nesil konut projeleri ile avantaja dönüştürmeye başladı. Tıpkı Emlak Konut GYO ve YP İnşaat işbirliğiyle hayata geçirilen Koordinat Çayyolu projesinde olduğu gibi…

Başkent'in seçkin ailelerinin tercihi olan Ümitköy'ün kan değişimine ihtiyaç duyduğunu, bunun da yeni nesil konut projeleriyle gerçekleştiğini ifade eden YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, “Temiz havası, kolay ulaşım sağlanan lokasyonu ile Ankaralı için çok özel bir yeri olan Ümitköy, yeni yerleşim yerlerinin ortaya çıkmasının ardından ‘sıradanlaşma' tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştı. Çünkü Başkent'in neredeyse her bölgesinde inşa edilen marka konut projeleri sonrası bölgedeki konutlar isteneni vermiyordu. Başkent'teki değişim rüzgarı Ümitköy'ü etkisi altına alınca, Ankaralı da bölgeyi yeniden keşfetmeye başladı” dedi.

osman cem çankaya

Osman Cem Çankaya, onbinlerce kişinin yaşamını sürdüğü Ümitköy'e ilginin artmasında, Emlak Konut GYO işbirliğiyle hayata geçirdikleri Koordinat Çayyolu projesinin de önemli katkısı olduğunun altını çizerek, şunları söyledi:

Koordinat Çayyolu, özellikleri kadar, gökdelen kasvetinden uzak ve Ümitköy'ün alışkın olduğu mimarisiyle de çok beğenildi. Toplam 427 konuttan oluşan, dikey ve yatay yapıların bir araya geldiği Koordinat Çayyolu, eski dokuya yakın, yatay yapılaşmayı destekleyen bir proje olarak hayata geçiriliyor. Şu an Emlak Konut GYO'nun başlattığı ve sınırlı sayıda konutlar için geçerli olan kampanyaya gösterilen ilgi de bunun kanıtı. Ümitköy'den kopamayan ama hak ettiği konfora sahip olmak isteyenleri Koordinat Çayyolu satış ofisine bekliyoruz.”

KOORDİNAT ÇAYYOLU

Yaklaşık 25 yıldan bu yana yurt içi ve dışında çok sayıda proje üreten YP İnşaat ve Emlak Konut GYO işbirliği ile hayata geçirilen Koordinat Çayyolu, Ankara'nın en köklü semtlerinden Ümitköy'de inşa ediliyor. 

1+1'den 5+1'e kadar farklı alternatiflerde toplam 427 konut bulunan Koordinat Çayyolu; tamamlandığında, manzarasından, peyzajına; sosyal donatı alanlarından, lokasyonuna, kentin en çok dikkati çeken yapılarından biri olacak.

Koordinat Çayyolu yp inşaat emlak konut gyo