Karat 34 / Doğa Şehircilik - Baş Yapı

Doğa Şehircilik - Baş Yapı firmasının Karat 34 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
karat 34

İş ve yaşam akışının kesiştiği nokta: Karat 34

Konut Projeleri Emine Pile 16.04.2016
Doğa Şehircilik ve Baş Yapı ortaklığında Yenibosna’da start alan Karat 34 projesi 470 konut ile 123 adet ofis 28 ticari üniteden oluşuyor.
İstanbul'un yatırım değeri her geçen gün daha da yükselen bölgesi Yenibosna'ya karat karat artacak bir proje geliyor: Karat 34… Daire ve ofislerden meydana gelecek olan proje Basın Ekspres Yolu üzerinde bulunuyor. Avrupa Yakası'nın ikinci Levent aksı olarak nitelendirilen bölgesinde inşa edilen proje 1+0'dan 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden oluşuyor. 

Atatürk Havalimanı'nın hemen yanıbaşında yükselen Karat 34, metro ve metrobüse, alışveriş merkezlerine, sosyal alanlara, eğitim ve sağlık kurumlarına çok yakın konumda bulunuyor. 3'ü rezidans 3'ü ofis olmak üzere 6 bloktan oluşan proje, yemyeşil alanları ve süs havuzları ile de şehir içinde doğanın keyfini yaşatıyor.

Lansmana özel 36 aya kadar 0 faiz fırsatı sunan Karat 34'te erken konut ya da ofis alan çok kazançlı çıkıyor. Ön talep sürecinde büyük ilgi gören projenin yüzde 30'luk kısmı şimdiden satılmış bulunuyor. 

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

karat 34 yenibosna karat 34 emlak konut projesi yenibosna