inistanbul

"İnİstanbul" Topkapı'da başlıyor!

Konut Projeleri Emine Pile 26.04.2015
İş GYO ve NEF, Topkapı’da hayata geçireceği projeye "İnistanbul" adını verdi.
ESD - İnistanbul projesinde İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve NEF, daha fazla insana ulaşmak, onları hayallerine kavuşturmak ve hayatlarına dokunmak için bir araya geldi.

İstanbul Topkapı bölgesinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü karşısında yer alan Şişecam'ın Topkapı arazisinde hayata geçirilecek olan yeni projeye "İnistanbul" adını veren iki dev ortak öntalep toplama sürecinde yoğun bir ilgi görüyor. 

Dünyaca ünlü bir tasarımcının imzasını taşıyacak olan Topkapı projesinin Mayıs ayında satışa sunulması bekleniyor.

Eski Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. ile Anadolu Cam Sanayi A.Ş.'ye ait olan arazi, 80 bin 239 metrekare büyüklüğüne sahip bulunuyor. 3 bin 565 konuttan meydana gelecek olan proje metro hattına yakınlığı ile dikkat çekiyor. E-5 ile Esenler Otogarı'nı bağlayan Dumlupınar Caddesi'ne yaklaşık 600 metre cepheye sahip bulunan inistanbul, ön talep sürecinde yatırımcılardan yoğun talep görüyor.

İş GYO-NEF, Topkapı'daki projeye 'inistanbul' dedi!

Öntalep sürecinde büyük ilgi... 

Hayata geçirdiği konut projeleriyle büyük beğeni toplayan ve adından söz ettiren İş GYO ve NEF, gerek bölge aksındaki inistanbul tabelalarıyla gerek öntalep topladığı internet sitesi ile yatırımcıya bilgiler sunuyor. 

Ayrıca ön lansman başvurularının başladığı inistanbul için http://hayatbeklemez.com/ sitesindeki formu doldurarak avantajlı fiyatlar sunuyor.   

Nef ve İş GYO'nun yakında tüm detayları paylaşacakları inistanbul projesi Emlaktasondakika.com ayrıcalığı ile burada olacak.   

Uğurcan Tokay bölgeden aktardı

Emlaktasondakika.com/Emine Pile-Uğurcan Tokay

inistanbul Topkapı inistanbul iş gyo nef topkapı inistanbul