Dumankaya Villa Gizli Bahçe / Dumankaya İnşaat

Dumankaya İnşaat firmasının Dumankaya Villa Gizli Bahçe projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bahçeşehir Flex Office

Flex Office Bahçeşehir’te yabancıya blok satış

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 13.04.2015
Dumankaya İnşaat’ın yeni projesi Flex Office Bahçeşehir’de yabancı bir yatırımcı 50 bağımsız bölümü blok olarak satın aldı.
Bahçeşehir'de merkezi bir lokasyonda geliştirilen Flex Office Bahçeşehir, bölgenin yapısını yeniden şekillendiriyor. Home office tarzının öne çıktığı projede yer alan 321 bağımsız bölümün yüzde 64'ünü oluşturan 160 bölüm tanıtımdan önce satıldı.

Metrekaresi 2 bin 750 liraya

Metrekare fiyatının 2 bin 750 lira olarak açıklandığı projede yabancı bir yatırımcı grubun blok alım yaptığına dikkat çeken Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, "Lansman öncesinde 160 dairenin satışını gerçekleştirdik. Bu 160 adetlik satışın 50 tanesi ise bir yabancı yatırımcıya blok satış şeklinde oldu" dedi. 

İş merkezi gibi olacak

100 milyon liralık yatırımla hayata geçirilecek projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin bulunduğunu vurgulayan Dumankaya, home ofis hizmetleri kapsamında anlaşmalı kurumlar aracılığıyla web, hukuk, marka tescil, tercümanlık ve muhasebe gibi danışmanlık hizmetleri ile depo ve arşiv alanları, toplantı odaları gibi destek hizmetlerinin de bulunduğunu belirtti.  

Projeye ilaveten ekonomik göstergeleri de değerlendirerek kendi şirketi hakkında ilginç rakamlar açıklayan Dumankaya, "Üç ayda 160 milyon liralık bir satışa imza attık. Geçen yıl aynı döneme göre satışımız yüzde 19 arttı" şeklinde konuştu. Dumankaya 2015 ciro hedeflerinin ise 600 milyon lira olduğunu sözlerine ekledi.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Flex Office Bahçeşehir Dumankaya İnşaat